Космічний апарат Juno побив всі рекорди по функціонуванню на сонячній енергії

0
286


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Багато компаній по виробництву зондів включали в структуру функціонування своїх продуктів сучасні матеріали для абсорбування і використання сонячної енергії. Одна з автоматичних станцій NASA під назвою Juno випустила свій апарат на основі джерел альтернативної енергії в космос ще в 2011 році. На протязі наступних 5 років їх космічний апарат прямує до Юпітера, при цьому аналізує весь навколишній космічний простір і передає результати досліджень на Землю. Крім великого обсягу цінної інформації про Всесвіт, Juno поставила ще один світовий рекорд. 13 січня дана місія стала ще більш популярнішою за рахунок того, що зонд став самим віддаленим посланцем землян в космосі, 3333який зміг працювати за допомогою лише сонячних батарей. При цьому всьому енергії повинно вистачити до прибуття апарату на орбіту Юпітера, що має відбутись при
близно 4 червня цього року.

Згідно поданих даних, 13 січня об 11 годині за тихоокеанським часом, космічний апарат компанії перетнув поділку в 793 мільйони кілометрів від Сонця. Попереднім лідером в цій номінації був корабель Європейського космічного агентства Rosetta. Він зміг досягнути максимальної відмітки в 792 мільйони кілометрів в жовтні 2012 року. Основним завданням було досягнення орбіти відкритої комети 67Р, яка наразі названа на честь двох українських вчених, які здійснили відкриття – Чурюмова-Герасимлллленко.

Ведучий спеціаліст проекту Juno в Південно-Західному інституті Сан-Антоніо зазначає, що вони використали всі найсучасніші методики, щоб мат
и змогу бачити крізь хмари Юпітера і відкрити найбільші секрети ранньої історії нашої Сонячної системи, які може приховувати ця планета. При цьому також досліджується поверхня Сонця, адже так можна дізнатись про появу Юпітера та інших планет, що обертаються навколо нього.

Даний космічний апарат компанії був створений в 2011 році і став першим кораблем, в основі роботи якого включили сонячні батареї. Основним їх завданням стало забезпечення корабля достатньої кількістю енергії на такій великій відстані від Сонця. Хоча площа, яку займають ці батареї є досить великою і це призводить до уповільнення руху самого корабля, але це є необхідною умовою для генерування достатньої потужності.

Маса Juno становить 4 тон2321и. Сонячні батареї довжиною в 9 метрів складаються з 18 698 окремих сонячних елементів. Дякуючи цьому, панелі можуть виробляти біля 14 кіловат електроенергії. Керівник проекту Лабораторії реактивного руху NASA Рік Нібаккер оцінив дану модель як одну із найефективніших розробок компанії, адже корабель знаходиться в п’ять разів далі від Сонця аніж Земля, при цьому він виробляє набагато більше енергії, чим стандартні моделі.

Відстань апарату від Сонця під час його 16-місячної наукової місії також досягне своєї рекордної точки – біля 832 мільйонів кілометрів від Сонця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.