Країни, що розвиваються, інвестували в поновлювані джерела енергії більше ніж розвинені

0
190


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Інвестиції впали в минулому році в промислово-розвинених країнах (-8%, приблизно $ 130 000 млн) і досягли значного прогресу у країнах, що розвиваються (+ 19%) до $ 156,000 млн.

Десята доповідь ЮНЕП з даного питання, опублікована в четвер, також передбачає, що інвестиції в сектор відновлюваних джерел енергії (без урахування великих ГЕС) досягли нового рекорду. Інвестиції в поновлювані джерела енергії склали $ 286 000 млн, що на 3% більше, ніж попередній рекорд, встановлений в 2011 році.

Китай безсумнівно, є провідним інвестором в галузі поновлюваних джерел енергії. Азіатський гігант витратив $ 102 000 млн доларів США в минулому році.

У розвинених країнах світу прогноз контрастує: Європа різко знизила інвестиції (на 21% менше) до 48 млн США, що згідно з ЮНЕП є найнижчою величиною, зареєстрованої на континенті за останні дев’ять років. Тенденція пояснюється слабкою політикою в підтримку використання поновлюваних джерел енергії.

Поновлювані джерела енергії, енергоефективність і боротьба з вирубкою лісів, є основними засобами боротьби із зміною клімату, яке загрожує зробити багато регіони планети непридатні для життя.

За даними ЮНЕП, нові потужності виробництва електроенергії, встановлені в 2015 році: використання відновлюваних джерел енергії за винятком великих гребель (134 гігават), великі гідроелектростанції (22 ГВт), атомна енергія (15 ГВт), вугільні електростанції (42 ГВт), газові установки (40 ГВт).

Хоча нові потужності виробництва електроенергії за рахунок відновлюваних джерел енергії в даний час більш важливі, енергетичне вугілля та інші традиційні джерела мають тривалий життєвий цикл”, – кажуть у ЮНЕП.

На думку вчених, викиди парникових газів повинні впасти з 40% до 70% в період між 2010 і 2050 роками. Межі потепління знизяться до менш ніж 2 ° C в порівнянні з доіндустріальною епохою, як це передбачено у відповідності з Паризькою угодою, прийнятою в грудні більш ніж 190 країнами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.