Кредити від Ощадбанку для реалізації проектів альтернативної енергетики

0
155


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Найбільший державний банк розпочав програму кредитування приватних осіб. Українці наразі отримали непогану можливість обзавестись приладдям відновлюваної енергетики та заробити на ньому в недалекому майбутньому.

Ощадбанк надає позику на термін до шести років, процентна ставка при цьому становитиме 19,5 відсотків. Пропозиція банку приваблює фіксованою кредитною ставкою, яка дає можливість провести актуальну оцінку вартості позики в цілому та зробити розрахунки усіх можливих майбутніх виплат. Окрім того, Ощадбанк дає гарантію щодо відсутності в даному кредитуванні прихованих від клієнта виплат та комісій.  Також при виданні даної позики відсутні штрафи та нарахування, якщо клієнт може погасити тіло кредиту достроково.

кредити від ОщадбанкуЗгідно заявлених умов кредитування на «зелені» проекти, максимальна сума позики не може перевищувати мільйона гривень. Перший внесок клієнта має становити не менш ніж 15 відсотків від загальної ціни товару. За обслуговування позики Ощадбанк встановив разову комісію у розмірі  2,99 відсотка від загальної суми.

Кредитні кошти надаються для придбання сонячних модулів; станцій постачання тепла, що функціонують завдяки сонцю; сонячних батарей; вітрогенераторів та вітряних станцій; теплових насосів.

Ощадбанк дає можливість у якості способу забезпечення позики оформити заставу отриманого товару.

Для того, щоб отримати позику на реалізацію проекту відновлюваної енергетики клієнт повинен надати банку:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • виписку про доходи за останні півроку (для підприємців – за рік).

Згідно приблизних підрахунків щодо сплати тіла кредиту, взявши 10 тисяч гривень у якості позики, за рік регулярних виплат класичним способом, можна виплатити 11 056 гривень. Такий процент є можливим, адже з кожним місяцем тіло кредиту зменшується, отже і процент за користування стає меншим.

Кредитування наразі є досить реальним шансом обзавестись сонячною електростанцією приватного вжитку або встановити на території свого домогосподарства інший вид обладнання відновлюваної енергетики. Слід зазначити, що позика сплачуватиметься до шести років, а строки експлуатації альтернативного обладнання становлять близько 25 років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.