“MAGGER” – новітній генератор електроенергії від вченого з України

0
175


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 5.50 з 10)

Український винахідник створив пристрій, який генерує електрику, використовуючи магнітне поле. У генераторі магнітне поле вступає у взаємодію зі спеціальною спіраллю. Їх функціональний тандем і породжує струм без будь-якого зовнішнього впливу. У якості джерела енергії використовується неодимовий чи феритовий постійний магніт.

На сьогоднішній день все більшої популярності набувають портативні зарядні пристрої. При всій своїй компактності вони можуть стати помічником, коли поблизу немає розетки, а смартфон чи планшет розряджений. Дані пристрої без сумніву мають безліч позитивних характеристик. Та є в них і значний недолік – недовговічність. Такий зарядний гаджет має обмежену кількість зарядок. Строк експлуатації їх не дуже тривалий. В основі пристроїв такого порядку літій-іонні акумулятори, які мають обмежену енергетичну ємність.

Окрему нішу на ринку дрібної електроніки займають зарядні пристрої, що функціонують завдяки мініатюрним сонячним батареям. Слід зазначити, що такого роду «зарядки» не є ефективними в нічний час та в похмуру погоду. Окрім того, вони наділені тим самим основним недоліком, що і вищеописані пристрої.

Генератор MaGGeR позбавлений таких негативних характеристик. Він генерує електроенергію без зупину.

Строк його експлуатації вимірюється десятками років (в середньому десь 20 років). Розмір такого пристрою 5 на 5 сантиметрів. Потужність генератора близько двадцяти Ватт, чого цілком вистачить, щоб забезпечити електроенергією смартфон чи планшет.

Важливою відмінністю MaGGeR від пристроїв аналогічної направленості в тому, що він абсолютно не шкодить навколишньому середовищу. Генератор є поновлюваним джерело енергії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.