Мережева СЕС дозволить заробити близько 4 тисяч доларів за 1 місяць

0
293


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)
На території нашої країни функціонує СЕС, що має потужність у 30 кіловат та дає змогу отримати дохід у 4 тисячі доларів протягом місяця.
Спеціаліст з сонячної енергетики в Україні Тирлич Сергій зазначає, що трансформування енергії сонця в електроенергію відбувається завдяки фотомодулям. Сонячна панель або фотомодуль виготовляється з кремнію, що є одним з досить розповсюджених матеріалів на території України. Добування кремнію зі звичайного піску експерт вважає найдоцільнішим. Принцип дії сонячної панелі наступний: фотоелектричний модуль трансформує енергію сонця в електроенергію за рахунок фотопанелі. Електричний струм, що з’явився таким чином, є постійним. Завдяки інвертору він перетворюється на змінний та направляється в електричну мережу для подальшого використання.
Існує три різновиди СЕС – мережева, автономна та гібридна. Принцип дії автономної сонячної електростанції полягає у виробленні електроенергії завдяки фотомодулям та акумулюванні її в спеціальні літій-іонні акумулятори. Найбільш поширені такі СЕС у віддалених від мережі районах. Мережева СЕС функціонує без наявності акумуляторів. Вироблений нею електричний струм видозмінюється завдяки інвертору та потрапляє в мережу і може розповсюджуватись за встановленим «зеленим тарифом».
СЕС гібридного типу об’єднує в собі якісні характеристики обох попередніх електростанцій.
domashniaya-electrostantsiya-nikolaev-2
Отримувати прибуток за допомогою «зеленого тарифу» можливо від мережевої сонячної електростанції.»Зелений тариф» представляє собою спеціальні умови, що регламентують продаж електроенергії приватними господарствами.
При цьому вартість кіловата в шість разів більша аніж для звичайного споживача. Державна програма, що регулює даний процес, дозволяє мешканцям України продавати вироблену електроенергію без наявності спеціальної ліцензії до 2030 року включно. Вартість кіловата почала активно знижуватися з 2013 року. Наразі ціна впала майже вдвічі. Така ситуація покликана мотивувати громадян до створення СЕС приватного характеру.
Сергій Тирлич акцентує увагу на тому, що кількість електроенергії, яку виробляє певна СЕС напряму залежить від активності сонця на даній території. Важливо враховувати явище «інсоляції», що представляє собою показник концентрації сонячного випромінювання на один квадратний метр поверхні. Якщо наприклад в Івано-Франківській області «інсоляція» має показник у трохи більше тисячі ват, то Одеська область має півтори тисячі. В південних областях України більш продуктивне сонячне випромінювання, тому строк окупності новозбудованої СЕС значно менший ніж у інших.
imagesДля встановлення приватної СЕС потрібні деякі умови. Тільки спеціаліст може правильно вирахувати вартість електростанції та наявність усіх технічних умов у будинку для монтажу панелей.
У випадку, коли наявні умови не перешкоджають встановленню СЕС з потужністю 30 кіловат, підключення до «зеленого тарифу» триватиме приблизно 1 місяць.
Пан Тирлич стверджує, що кіловат електростанції, яка складатиметься з фотоелектричних модулів, матиме вартість в приблизно $1000. СЕС, потужністю в 10 кіловат матиме строк окупності біля 6-7 років. Якщо встановлювати електростанцію в 30 кіловат, можна розраховувати на строк близько 5 років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.