Миколаївщина в найближчому майбутньому обзаведеться СЕС на 6 мегават

0
182


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Місто Первомайськ прагне стати значимою точкою на енергетичній карті нашої країни. Наразі там планують звести нову СЕС, що матиме потужність близько 6 мегават. Оригінальність цього проекту полягає у тому, що на території сонячної електростанції буде розташований спеціальний навчальний центр.

Зараз у ролі забудовника виступає інвестиційний фонд «Сан Пауер». Для спрощення процедури регуляції роботи над проектом, забудовник має намір створити дочірнє підприємство, що займатиметься тільки питаннями зведення та організації роботи новітнього енергетичного підприємства.

За попередніми даними під зведення сонячної електростанції виділили земельну ділянку на 12 га.

Спершу проект планувалося реалізувати поблизу міського звалища. Проте інвестори виказали невдоволення такою ідеєю, тому розташування СЕС змінилося. Представники компанії-забудовника аргументували своє невдоволення тим, що біля звалища відсутня енергетична інфраструктура. Цей момент зробив би проект більш затратним та затягнув строки реалізації. Тому було прийняте колективне рішення перенести сонячну електростанцію у більш підходяще місце.

Також представники «Сан Пауер» зазначили, що СЕС функціонуватиме без допомоги акумуляторів. За задумом розробників проекту сонячна електростанція постачатиме вироблену енергію одразу до мережі. Експерти повідомляють, що гарантійний строк роботи станції становить два десятки років.

Глава адміністрації міста зауважив, що даний проект є дуже вигідним для міста. По-перше, місцевий бюджет поповнюватиметься за рахунок коштів оренди земельної ділянки для СЕС. По-друге, місто у якості податкових відрахувань на прибуток отримуватиме близько двох з половиною мільйонів гривень кожного року.

За словами представників компанії-забудовника, СЕС введуть в експлуатацію впродовж поточного року.

Важливу роль зіграє цей проект у забезпеченні містян роботою. В процесі зведення сонячної електростанції будуть задіяні 70 робітників з числа місцевих жителів.

Окрім сонячних панелей та робочих будівель на території СЕС буде розташований навчальний центр. Представники компанії-інвестори повідомляють, що підписали з адміністрацією міста договір, який передбачає активну участь в соціальних проектах. Компанія «Сан Пауер» зобов`язалася допомагати місцевій владі у реалізації нових проектів з благоустрою Первомайська.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.