Миколаївський форум енергоефективності представив спільноті інноваційну СЕС

0
94


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Наприкінці минулого тижня у місті Миколаїв розпочався масштабний захід під назвою «PRO-ефективність». Розгорнувся форум на території Соборної площі та зібрав чимало охочих пізнати нові грані альтернативної енергетики. Організатори проекту зазначають, що основною метою заходу є ознайомлення українців зі здобутками відновлюваної енергетики та інноваційним обладнанням даної галузі.

Експерти звернули особливу увагу на один з представлених експонатів – новітню сонячну електростанцію. Установка має конфігурацію рухомого трекера, здатного вловлювати сонячне випромінювання.

Пристрій здатен обертатись за сонцем наче соняшник. За основу створення СЕС було взято явище геліоцентризму. Такий принцип дії дозволяє значно підвищити ефективність вироблення електроенергії. Інноваційна СЕС може надавати більше 11 кіловат на годину електрики.

Окрім сонячної електростанції на виставці було представлено твердопаливні котли нового покоління, сонячні колектори та масу іншого новітнього обладнання, яке здатне просувати країну на шляху до енергонезалежності.

Заступник голови міськради Миколаєва Омельчук Олександр зазначив, що місто вже два роки активно розвивається саме у напрямку популяризації та впровадження альтернативних джерел енергії. На рівні обласної ради затверджуються проекти та виділяється фінансування для продуктивної роботи в даній сфері. Нещодавно міська рада затвердила проект «Теплий Миколаїв». Дана ініціатива покликана об’єднати зусилля чиновників та містян у питаннях утеплення та модернізації будівель.

Сьогодні для учасників форуму відкриється незвичайний кінотеатр. Розташований під відкритим небом майданчик познайомить жителів міста та гостей з надбаннями та досягненнями альтернативної енергетики в Україні та світі.

На території нашої країни подібні заходи почали проводитись достатньо часто. Дані форуми та виставки здатні звернути увагу спільноти на важливі для держави проекти та ознайомити людей з енергоефективними технологіями, які вони можуть застосувати дома у побуті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.