Мільйони доларів від Сполучених Штатів та Європейського Союзу отримає Україна на енергоефективність

0
70


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Наша країна на даний момент максимально активізувалась у питаннях впровадження новітніх технологій відновлюваної енергетики. Нещодавно президент завітав з робочим візитом до Трипільської ТЕС.

Саме під час відвідин підприємства Петро Порошенко заявив про те, що європейські країни мають намір надати серйозну грошову підтримку розвитку енергоефективності нашої держави.

Також голова країни зауважив, що у найближчому майбутньому Україну чекає законопроект про Фонд енергоефективності. Наразі цей проект ще перебуває на стадії розробки, але невдовзі його буде прийнято. Про значні фінансові внески стало відомо під час зустрічей голови держави з очільниками ЄС.

Також Петро Порошенко акцентував у вагу на тому, що його президентська діяльність значною мірою вплинула на показники енергоефективності країни. Вжиті в даній сфері заходи допомогли знизити кількість споживаної енергії майже на 30 відсотків. Президент зазначив, що на цьому не планує зупинятись. Надалі скорочення енергоспоживання набуватиме нових масштабів.

Та й на цьому фінансова допомога країні не закінчилась. Наразі стало відомо, що профінансувати деякі нові проекти в галузі альтернативної енергетики готовий Глобальний екологічний фонд Організації Об’єднаних Націй.

Після проведення усіх необхідних законодавчих процедур Україна отримає п’ять з половиною мільйонів доларів на енергоефективність.

В рамках даного співробітництва планується реконструкція багатьох споруд та модернізація комунікаційних систем. Зокрема буде реорганізовано водопостачання та енергозабезпечення будівель, яке дозволить в майбутньому заощадити державні кошти.  Окрім економії модернізація матиме на меті зниження кількості парникових газів, що потрапляють в атмосферу.

Експерти зазначають, що за п’ять років буде реалізовано більше 10 проектів з енергоефективності в різних населених пунктах країни. Дана програма дозволить знизити кількість СО2, що потрапляє у навколишнє середовище, більш ніж на 500 т за рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.