Міста повністю переходять на поновлювані джерела енергії

0
236


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Місто Сан-Дієго в південній Каліфорнії планує до 2035 року повністю перейти на відновлювані джерела енергії та скоротити кількість вироблених парникових газів. План заходів був одноголосно підтриманий міською радою.

Сан-Дієго займає друге місце в США за кількістю сонячних панелей. За останні пару років їх кількість зросла на 76,6%, і на кінець 2015 року встановлена потужність фотоелементів по всьому місту становила 189 мегават. В рамках нової програми в місті обладнають ще кілька установок сонячної і вітряної енергії.

Все більше дослідників клімату підкреслює значимість дерев і відновлення природної екосистеми, завдяки якій кількість викидів вуглекислого газу скорочується. Саме тому в місті хочуть збільшити кількість зелених насаджень на 35% до 2035 року.

Влада Сан-Дієго планують 90% твердих відходів піддавати переробці або компостування. Також в місті хочуть в два рази скоротити кількість поїздок на автомобілі. Для цього кошти будуть вкладені в розвиток громадського транспорту та велосипедної інфраструктури. Половина транспортних засобів до 2035 року повинна працювати на електротязі.

Проект екологічних ініціатив підтримали обидві партії. На відміну від Паризького кліматичної угоди, плани Сан-Дієго мають законну силу, тому місту доведеться виконати свої обіцянки.

Сан-Дієго не єдине місто, яке прагне повністю перейти на відновлювані джерела енергії. У цей список також входять Ванкувер, Сан-Франциско, Сідней і Копенгаген.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.