Місто Дніпро невдовзі облаштує майданчик для тестування Hyperloop

0
41


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

У лютому поточного року міністром інфраструктури України було зроблено заяву про зведення тестового майданчика для інноваційного потягу від HypeUA. Також Володимир Омелян повідомив, що в найближчому майбутньому буде засновано Центр транспортних інновацій зарубіжної компанії на території нашої країни.

На даному етапі НАН України займається науковою оцінкою проекту. Представники компанії Hype UA повідомляють, що співробітництво та втілення в реальність даної ідеї на даний момент перебуває на етапі технологічного та економічного оцінювання та визначення його рентабельності в цілому.  Коли оцінка економічного потенціалу буде проведена, розпочнеться забудова тестового майданчика в Дніпрі. В планах іноземних партнерів ця подія відведена на 2019 рік.

HyperloopЗведення тестового майданчика являється попередньою стадією у співробітництві з Virgin Hyperloop One, що передбачає в перспективі виготовлення спеціальних вакуумних установок-тунелів в промислових масштабах.

Співробітництво з компанією Hyperloop має ряд певних вимог та обов’язкових умов. Перед обговоренням забудови тестового майданчика у Дніпрі має пройти презентація проекту та прийнято рішення про наявність фінансових можливостей.

Стало відомо, що керувати будівництвом майданчика у Дніпрі буде всесвітньо популярний архітектор Фернандо Ромеро. Він разом зі своєю командою реалізовував проект Mexloop у Мексиці. Архітектор заявляв, що до 2020 року новітнім потягом зможуть пересуватись близько 68 млн людей. Окрім Мексики даний проект мають намір реалізувати у Великобританії. Вакуумний потяг з’єднає Лондон з Едінбургом. Та поки що цей задум існує лише на папері, а в Україні уже зроблено перші кроки для реалізації його.

На даному етапі перевірки економічної доцільності проекту його вартість не сформована. Близько місяця – такий термін визначив міністр інфраструктури нашої країни для появи в публічному доступі даних оцінки. За попередніми підрахунками ціна самого тунелю без рухомої внутрішньої частини становитиме не менше трьох мільярдів доларів. Український Інститут Майбутнього також робив підрахунки вартості лінії Hyperloop, що зможе поєднати Київ та Одесу. По їх даним вона обійдеться в 3,6 мільярдів доларів.

У якості фінансування проект не буде залучати державні кошти. Забудова має відбуватись за гроші приватних інвесторів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.