Місто Ізмаїл невдовзі може приєднатися до альтернативної енергетичної мережі

0
184


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Нещодавно стало відомо, що в Одеській області у місті Ізмаїл планується забудова нової СЕС. За попередніми даними майбутня електростанція матиме потужність у 20 мегават.

Місцем розташування нового об’єкту стане район «Гудзовка», який знаходиться на північному сході міста. Під забудову сонячної електростанції була виділена територія в 40 гектарів.

groijgeeiПопередньо дана ділянка орендувалася підприємством «Дунай Агро» та використовувалась у сільськогосподарських цілях. Наразі тут мають встановити сонячні панелі.

Міська рада міста Ізмаїл вже розглянула проект на офіційному засіданні, що відбулося 21 листопада поточного року. На засіданні був представлений детальний план ділянки для майбутньої СЕС. Очільник міської адміністрації Абрамченко Андрій стверджує, що освоєння земельних ділянок шляхом забудови сонячної електростанції є найбільш доцільним.

На даному етапі розвитку альтернативної енергетики в межах міста буде задіяно сорок гектарів землі, а ще близько 130 га за словами мера можуть бути використані для будівництва СЕС в майбутньому.

Земельна ділянка, яка раніше використовувалась у сільськогосподарських цілях, приносила дохід менше 300 000 гривень.

picturepicture_4628115137777_52314Реалізація проекту по забудові нової сонячної електростанції може збільшити прибуток від ділянки до кількох мільйонів гривень.

В ході будівельних робіт при зведенні СЕС «Гудзовка Солар» будуть облаштовуватись дорожні покриття для забезпечення функціональних під’їздів до станції, а також формуватиметься інженерна інфраструктура.

Поява сонячної електростанції сформує нові робочі місця для жителів міста та його околиць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.