На Ейфелевій вежі встановили вітрогенератори

0
261


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Ейфелева вежа почала використовувати енергію вітру

Одна з найвідоміших світових визначних пам’яток почала «ловити вітер» після установки двох вітрових турбін з вертикальною віссю обертання, які включені в проект оновлення Ейфелевої вежі.

1Американська фірма Urban Green Energy (UGE), що спеціалізується на відновлюваній енергетиці, 24 лютого оголосила, що вона встановила на вежі дві турбіни, здатні щорічно виробляти 10 000 кіловат-годин електроенергії. Цього достатньо, щоб забезпечувати енергією всі комерційні заклади, що розміщуються на першому поверсі вежі Ейфеля. У компанії заявляють, що дві турбіни UGE VisionAIR5 є “практично безшумними” і пофарбовані так само, як і вся вежа.

Турбіни знаходяться на висоті 400 футів над рівнем землі. Таке розміщення було вибрано з міркувань отримання максимуму енергії, оскільки тут відносно стабільний вітер.

Вертикальні турбіни мають меншу продуктивність у порівнянні з традиційними, але вони мають перевагу в міських умовах, де вітер мало передбачуваний і може дути з різних напрямків.

Керівник UGE Нік Бліттерсвік (Nick Blitterswyk) говорить: «Ейфелева вежа – одна з найвідоміших архітектурних споруд в світі і ми горді тим, що наша технологія була обрана при оновленні вежі. Коли відвідувачі з усього світу бачать вітрові турбіни, ми робимо ще один крок до того, що весь світ буде використовувати тільки чисту відновлювальну енергію. »

Вітрові турбіни – це тільки частина проекту модернізації Ейфелевої вежі, який включає також установку енерго-ефективних світлодіодних світильників і сонячних водонагрівачів площею 10 квадратних метрів, які забезпечать половину потреби павільйонів вежі в гарячій воді. Крім того, були встановлені теплові насоси для обігріву приміщень і система рекуперації дощової води.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.