На Херсонщині відкрили першу енергоефективну школу в Україні

0
200


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

13 вересня стало знаковою датою в історії України. Саме цього дня була відкрита перша в нашій країні енергоефективна школа. Новий освітній заклад знаходиться в селі Антонівка на базі Антонівської загальноосвітньої школі I-III ступенів №21 Херсонської міської ради. Головною особливістю є імплементація новітніх енергозберігаючих технологій при будівництві будинку. Влітку в школі буде прохолодно, а взимку – тепло, що досягається завдяки сучасній системі рекуперації повітря. На даху установлені сонячні батареї.
sckola
Відкриття школи було б неможливим без фінської допомоги. Модульна конструкція будинку була виготовлена фінами. На виготовлення та установку фінський уряд виділив Україні гуманітарну допомогу у розмірі 2 430 500 євро. Україна теж не залишилась осторонь та вклала 3 500 000 гривень, які були виділені з бюджету Херсонської міської ради.
pent6904
На відкриття «енергоефективної школи» приїхала фінська делегація, в складі якої були присутніми 22 високопосадовця. Серед них були Кай Мюккянен  та Юха Віртанен. Під час урочистого відкриття школи, найактивніші члени імплементації проекту в Україні були відмічені грамотами Херсонської державної адміністрації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.