На Вінниччині відкрили дві СЕС продуктивністю 8 МВт

0
253


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

У вересні поточного року на Вінниччині (с. Пісаревка Калиновського району) була введена в експлуатацію I черга СЕС потужністю 800,8 кВт, а також I черга СЕС потужністю 8 000 кВт, яка знаходиться в межах Чечельницької селищної ради. СЕС були побудовані компанією «Подільський Енергоконсалтинг». Державний департамент зареєстрував документи про готовність введення в експлуатацію двох сонячних електростанцій, побудованих компанією.

Представники компанії стверджують, що після того, як II черга СЕС «Чечельник» буде введена в експлуатацію, то її площа буде складати 32 гектари потужністю 16 МВт. Подібна потужність здатна видавати 22 млн. кВт/год. електроенергії та на 22 тис. тонн менше викидів вуглекислого газу в навколишнє середовище. Очікується повне виконання проекту до кінця 2016 року.

Компанія «Подільський Енергоконсалтинг» є відомою українською компанією, яка була заснована в 2009 році. 70% усіх об’єктів підприємства задіяні в сонячній енергетиці, а технічні можливості вінницької компанії дозволяють займатися будуванням сонячних електростанцій потужністю до 3 МВт. Період будівництва таких об’єктів займає десь 3 місяці. На початку діяльності компанії, власники компанії зробили ставку на комплексне рішення, тобто від проектування до введення в експлуатацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.