Надувний сонячний гриль Photon Grill від австралійських винахідників

0
242


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Австрійські винахідники представили незвичайний гриль для приготування обіду на свіжому повітрі. Новинка PhotonGrill працює на сонячних променях, повністю виключаючи необхідність використання вугілля або іншого палива.

33Портативний надувний гриль важить сім кілограмів, завдяки цьому користувачі зможуть брати його з собою в будь-яку подорож. Установка новинки займає всього три хвилини – після надування гриль приймає форму параболічного дзеркала, яке концентрує сонячну енергію в одній точці. При цьому нагрів до 500 ° С відбувається за п’ять хвилин. Додатковий модуль дозволяє використовувати PhotonGrill як сонячної батареї – користувачі зможуть зарядити гаджети в будь-якому місці.

Параболічне дзеркало виготовлено з полімерної плівки високої міцності, і, як заявляють розробники, може витримати будь-які непередбачені навантаження. На поверхню не діють навіть бризки киплячого масла в процесі приготування.

44На даний момент автори ідеї запустили кампанію на краудфандінговому майданчику для збору коштів на виробництво PhotonGrill. Для спонсорів вартість надувного гриля складе трохи більше 218 доларів США. Новинка буде поставлятися в комплекті зі зручним рюкзаком, повітряним насосом і щипцями для барбекю з травня цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.