Найбільша морська вітрова ферма буде побудована біля Нью-Йорка

0
231


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Поблизу Нью-Йорка буде побудована найбільша морська вітрова ферма в США. Інший, перший американський офшорний проект вже реалізовується недалеко острова Блок Айленд. Ця морська вітрова ферма буде, проте, набагато меншою.

Вітровий ферма Deepwater One – South Fork буде побудована біля острова Лонг Айленд і складатиметься з 15 турбін із загальною потужністю 90 МВ. Такий потенціал не створює враження при проектах, що реалізовуються в Європі, потужність яких обсчитывается в сектах мегаватів, проте в Сполучених Штатах морська вітроенергетика тільки піднімається.

Як інформує Associated Press, цього тижня місцевий оператор електромереж Long Island Power Authority (LIPA), видасть згоду на купівлю енергії з цієї вітрової ферми. Її побудовою повинна зайнятися фірма Deepwater Wind. Умови угоди PPA, в тому ціна енергії, будуть ще согласововатся.

Планований термін введення в дію вітрової ферми Deepwater One – South Fork це 2022 р. Девелопер Deepwater Wind оголосив, що це буде лише перший етап більшого проекту, цільова сила якого повинна досягти 1 ГВ.

У рамках проекту Deepwater One – South Fork фірма Deepwater Wind має намір використати склади енергії, розроблені GE startup Current. Ця технологія стабілізуватиме мережу і дозволить до максимуму використати енергію, яка походить від морських вітрових турбін.

– Акумулятори представляють рішення для одного з найбільших викликів, перед якими стоять сьогодні виробники поновлюваної енергії. Вони дають можливість складування надмірних кількостей енергії у вітряні дні і віддають її в мережу в періоди пікового споживання – звертає увагу GE.

Реалізація морських вітрових ферм біля берегів Нью-Йорк вписується в політику влади, яка оголосила, що до 2030 р. поновлювана енергетика відповідатиме за 50 відс. міксу енергетичної системи Нью-Йорк.

Перша американська морська вітрова ферма будується на відстані 4,8 км від острова Блок Айленд. Буде вона приєднана до мережі у кінці 2016 р. і робитиме 125 000 МВт/ч енергії. Цього вистачає, щоб забезпечити 90 відс. потреби в енергії цілого острова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.