Найбільша плавуча сонячна електростанція створена в Японії

0
252


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Фахівцями японської корпорації Kyocera прийшла в голову геніальна думка, що стосується розміщення об’єктів «зеленої енергетики». Так, замість того щоб займати сонячними панелями корисні сільськогосподарські угіддя вони вирішили монтувати їх прямо на воді. Не секрет, що Японія є острівною державою, а, значить, земельні ділянки там в буквальному сенсі на вагу золота. Власне, саме для того, щоб не обтяжувати землю громіздкими за своїми габаритами сонячними панелями інженери компанії і прийняли рішення про будівництво плавучих заводів по виробленню електроенергії.

Варто відзначити, що подібна концепція розміщення об’єктів «зеленої енергетики» далеко не нова. Так, ще в 2006-2007 рр. плавуча фабрика з виробництва електроенергії була зведена на озері неподалік від французького міста Ліль. Примітно, що зазначена фабрика була побудована виноробами, для яких також заняття корисних сільськогосподарських земель сонячними панелями було недозволеною розкішшю.

Фахівці японської корпорації звели відразу три плавучих електрогенеруючих фабрики в різних куточках держави. А їх четверте дітище стало найбільшим плавучим заводом з виробництва електроенергії на планеті Земля. Електрогенеруюча сонячна фабрика була зведена неподалік від міста Кобе, розташованого в територіальних межах префектури Хего на острові Хонсю. На даний момент фахівці компанії зайняті зведенням ще більшої фабрики з виробництва електроенергії недалеко від столиці Японії – міста Токіо.

Йдеться про будівництво плавучої електростанції загальною потужністю в 13,7 МВт для потреб японського державного агентства. Вона стане першим об’єктом подібного роду, який буде зведений не в акваторії озера або заплави, а на водосховищі, розташованому в 75 кілометрах на схід від Токіо. Плавуча електростанція буде включати в себе 51 тис. Сонячних модулів, а її загальна площа складе близько 180 тис. кв. м. Проектна потужність електрогенеруючого сонячного заводу оцінюється фахівцями корпорації в 16,17 МВт-годин щорічно.Таким чином, вона легко зможе задовольнити потреби в електроенергії 4 970 стандартних домашніх господарств, і для цього не потрібно буде спалювати 19 тис. барелів нафти, викидаючи щорічно по 8 170 тонн вуглекислого газу в атмосферу, як це відбувається при використанні традиційних способів генерації електроенергії.

Очікується, що нова плавуча електрогенеруюча фабрика на водосховищі буде запущена навесні 2018 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.