У той час як Сполучені Штати Америки вийшли з Паризької угоди, азіатська наддержава Китай прямує до скорочення шкідливих викидів, а також до виконання зобов’язань в галузі поновлюваних джерел енергії. Найбільша в світі плаваюча сонячна електростанція була введена в експлуатацію в місті Хуайнань, Східний Китай. Завод потужністю 40 МВт розташований на водосховищі і знаходиться в безпосередній близькості від міста. На шельфі біля Хуайнань завод успішно поєднаний  з енергосистемою. Будучи офшорним, він не займає місця і використовує менше енергії, ніж сонячні ферми, оскільки морська вода діє як холодоагент.

Світовий постачальник фотоелектричних систем Sungrow створив даний завод. Плаваючі сонячні електростанції можуть бути встановлені на водних об’єктах, таких як озера і моря, особливо поблизу міст, де доступність земель менше.

Китай стикається з масовим забрудненням повітря

Китай, як найбільш населена країна на земній кулі, стикається з високим рівнем забруднення повітря, який, згідно з оцінками, щорічно вбиває 1,1 мільйона чоловік в країні. Основною причиною забруднення повітря в Китаї є викиди від автомобілів, електростанцій і заводів. Плавуче енергетичне вироьництво підштовхне Китай до того, що деякі спеціалісти називають «зеленою наддержавою». Сонячна енергія швидко стає ключовим компонентом китайської стратегії, оскільки подібні проекти продовжують розвиватися по всьому Китаю.

Китай закриває забруднюючі фабрики і теплові електростанції. У березні країна скасувала плани будівництва 103 нових теплових електростанцій (сумарна потужність 120 ГВт). Він також почав активно просувати електромобілі, а також поновлювані джерела енергії.

Глобальне потепління, зміна клімату, забруднення на тривожних рівнях

Глобальне потепління, зміна клімату та деградація навколишнього середовища протистоять людству. Однак президент США Дональд Трамп цього не помічає та знищує всі докази, витягнувши Сполучені Штати з Паризької кліматичної угоди. NASA (основне джерело даних про кліматичні зміни) вказує, що глобальні температури збільшилися більш ніж на 1 градус з 1880 року. Крім того, 9 з 10 найспекотніших років відбулися після 2000 року. До 2012 року кількість арктичного льоду зменшилась до найнижчого рівня, а рівень моря збільшується на 3,4 мм в рік. Це всього лише питання часу, коли людське житло, особливо в прибережних районах, почне занурюватися під воду.

Європейські країни усіляко прагнуть цього уникнути. Приклад Китаю зі зведення плавучих СЕС має прекрасну перспективу реалізації і в інших державах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.