Найбільша в світі вуглевидобувна компанія з Китаю побудує гігантську сонячну електростанцію

0
183


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Найбільша в світі вуглевидобувна компанія з Китаю Shenhua Group побудує велику сонячну електростанцію у співпраці з каліфорнійською SolarReserve. Ця американська компанія відома тим, що споруджує СЕС, здатні в режимі 24/7 постачати електрику споживачами за рахунок накопичення сонячної енергії в спеціальних энергохранилищах, де основним робочим компонентом є розплавлена сіль.

Країна, енергетика якої значною мірою спирається на вугілля, в останні роки стрімко розвиває відновлювану енергетику. Так, наприклад, її «сонячні» потужності збільшилися в 13 разів з 2011 року. Незважаючи на це зростання, за станом на кінець минулого року, сонячна енергія становить лише близько трьох відсотків електроенергії Китаю.

Нова СЕС на території Китаю буде здатна виробляти 1000 мегават, що є незрівнянно малою кількістю в порівнянні з цифрою в 65 000 мегават, які генерує компанія Shenhua Group за рахунок спалювання вугілля. Однак сам факт того, що вугільна компанія вкладається в сонячну енергетику, про що говорить.

Експерти називають новий грандіозний проект Shenhua важливою віхою в розвитку китайської енергетики. З кожним роком країна збільшує вироблення енергії, а це призводить до ще більшого забруднення. Влада Китаю постійно декларують наміри щодо переходу на екологічно чисті джерела енергії, щоб зменшити забруднення навколишнього середовища та ризики для здоров’я населення.

Нещодавно китайський уряд оголосив про плани встановити 10 000 МВт сонячної енергії в найближчі п’ять років. Проект Shenhua свідчить про те, що ці плани можуть стати реальністю.

Раніше повідомлялося, що Китай має намір потроїти сумарні потужності сонячних фотоелектричних установок до 2020 року, довівши їх до 143 гігават (ГВт), таку інформацію оприлюднила Національна енергетична адміністрація країни.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.