Найбільші виробники сонячних перетворювачів в 2015 році

0
226


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Консалтингова фірма IHS представила рейтинг виробників сонячних перетворювачів за обсягом продажів за попередній рік. Лідером залишилась німецька фірма SMA, якій, проте, починають наступати на п’яти, особливо китайська Huawei.
Лідируючі позиції в рейтингу виробників інверторів за обсягами продажів в 2015 втримала SMA з часткою 14 відсотків на світовому ринку. IHS зазначає, що в цьому відношенні німецька компанія зупинила тенденцію до зниження, зберігши роком раніше отриману частку ринку в 14 відсотків. Раніше частка ринку SMA неухильно знижувалася, в 2012 році продажі були приблизно в два рази вище, ніж в 2014 і 2015 роках.
IHS дійшла висновків, що свої позиції SMA втримала рівень продажів в основному на американському ринку, а також на інших ринках, що характеризуються розвитком сонячної енергетики в сегменті промислових ферм.
Згідно IHS, значна частина частки ринку в сегменті промислових сонячних ферм належить SMA, однак її  можуть в недалекому майбутньому поділити такі виробники як: TMEIC, Schneider Electric, ABB і GE, пропонуючи інвертори, адаптовані до нового стандарту в 1500 В.
В останні роки тенденція до зниження вже відзначалися щодо ABB, що має третє місце в списку 2015 року. Компанія вийшла на ринок виробників сонячних перетворювачів після приходу в 2013 р американської компанії PowerOne.
Різке збільшення частки ринку в минулому році, наближаючись до рівня 10 відсотків і випереджаючи ABB, отримав китайський виробник Huawei, який за кількістю проданих у 2015 році інверторів випередив навіть ABB.
На четвертому і п’ятому місці, з часткою ринку, що перевищує 5 відсотків, що трохи нижче, ніж в ABB, займає ізраїльський виробник SolarEdge і китайський Sungrow.
Частка SolarEdge за звітом IHS збільшилася з 3 відсотків в 2014 році до 6 відсотків. в минулому році. Згідно IHS, це сталося в основному за рахунок ринкового попиту на невеликі сонячні установок в США.
Китайські виробники отримали значне збільшення обсягу продажів завдяки зростаючому попиту на внутрішньому ринку. Продажі на найбільшому ринку сонячної енергетики в світі значно перевищили їх установку, так як інвертори були продані заздалегідь, з огляду на високу динаміку продажів системи в першій половині 2016 року – повідомляє IHS, додавши, що китайські компанії в минулому році продали інверторів із загальною потужністю 22 ГВт.
У той же час IHS зазначає, що в зв’язку з уповільненням розвитку китайського ринку, виробники інверторів цієї країни шукають місця продажів за кордоном. У минулому році експорт Huawei і Sungrow вперше перевищив 1 ГВт.
IHS додає, що серед виробників однофазних інверторів, перше місце належить японській компанії Omron. IHS зазначає, що виробники в Японії, щоб зберегти досягнуті в останні роки рівні продажу, тепер повинні відійти від попиту на японському ринку.
IHS(1)Ще одна консалтингова фірма, яка спеціалізується на дослідженнях ринку сонячних елементів, GTM Research, опублікувала минулого місяця рейтинг найбільших в світі виробників-інверторів по обсягах продажів, послідовний список має такий вигляд: SMA, Huawei, Sungrow, ABB, SolarEdge, TMEIC, Enphase , Omron, Tabuchi і Fronius.
Проте, в звіті серед виробників інверторів за кількістю проданих одиниць лідером за попередній рік був, згідно GTM Research, китайська компанія Huawei. Німецька SMA опустилася на третє місце за рахунок іншого китайського виробника Sungrow. Четверте місце дісталося компанії ABB, а наступні місця посіли Sineng, TMEIC, TBEA, Schneider Electric, а першу десятку закрила SolarEdge.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.