Найдавніший собор Великобританії обзавівся інноваційними технологіями

0
310


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Зведення Глостерський собору датується ХІ століттям. Дана будова є однією з найстаріших архітектурних споруд світу. Собор використовувався в якості знімального майданчика при створенні кінокартин про Гаррі Поттера. Також тут коронували найясніших осіб.

В даний час Глостерский собор став власником сонячних панелей, які компактно розташувалися на нефі споруди в південному крилі. Установкою і обслуговуванням устаткування для вироблення електрики з відновлюваних джерел в рамках проекту займається компанія MyPower.

За попередніми підрахунками «зелена» електроенергія допоможе заощадити ¼ частину грошових коштів, що виділяються на енергоспоживання собору. Фахівці стверджують, що завдяки сонячним батареям найдавніша споруда отримає близько 45 кВт електрики.

Даний проект не має аналогів і служить прекрасним прикладом для залучення старовинних архітектурних будівель до експлуатації технологічних досягнень альтернативної енергетики з метою значної економії коштів.

Глава компанії MyPower повідомляє, що реалізація цього проекту мала деякі труднощі в процесі встановлення сонячних батарей. Так як будова старовинна і має чималі габарити, маневреність в межах собору була значно обмежена. Однією з основних завдань, поставлених перед працівниками компанії, було не завдати шкоди будові в процесі проведення робiт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.