Наймасштабніший проект США в області альтернативної енергії

0
71


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Наймасштабніший проект США в області альтернативної енергії

Раніше ми вже писали про інвестиції в “зелену енергію” в різних країнах. Сьогодні хочемо розповісти про один із наймасштабніших проектів в США. Найближчі п’ять років Нью-Йорк інвестує близько 1,5 мільярдів доларів у різні проекти відновлюваної енергетики. Так заяву зробив губернатор штату Ендрю Куомо разом з колишнім віце-президентом Аль-Гором 9 березня цього року. До 2030 року 26 широкомасштабних проектів у сфері альтернативної енергії зможуть забезпечити половину необхідної електроенергії місту.

Більшість проектів будуть представляти сонячну індустрію. Майже 85% нових надійних джерел енергії дадуть достатню потужності для забезпечення живленням більш, ніж 430 тисяч будинків та зменшить викиди вуглецю на 16 мільйонів метричних тон. Три вітрові електростанції та одна гідроелектростанція об’єднають нові проекти, збільшуючи потужність поновлюваних потужностей на 1,3 ГВ.майбутнє Нью-Йорку

Ендрю Куомо відомий своїм рухом проти Нафтогазової лізингової програми на зовнішнього континентального шельфу. Як і штат Флорида, Нью-Йорк не хоче мати відношення до офшорного бурового плану, який направлений на розвідку більшої кількості джерел викопного палива. Це, в свою чергу, вплине на туристичну та рибну промисловість, яка створила 320 тисяч робочих місць та приносить 11 мільярдів доларів доходу.

«Замість того, щоб захистити наші води від розливу нафти, подібного до того, що спустошив Перську затоку, цей новий федеральний закон тільки збільшує шанси на іншу катастрофу», – заявив губернатор Куомо в прес-релізі через Управління з досліджень та розробкам в області енергетики штату Нью-Йорк. «Це неповага до науки, реальності та історії; їхні дії заперечують все, що ми знаємо. Ми вважаємо, що майбутнє є екологічно чистою енергетичною економікою, а Нью-Йорк збирається стати лідером контр-руху до дій адміністрації, направлених на навколишнє середовище».

Проекти можуть стартувати вже наступного місяця та будуть завершені до 2022 року. Буде створено 40 тисяч нових робочих місць. Буде споруджено близько 3 тисяч конструкцій. У кінцевому підсумку буде витрачено більше 3 мільярдів доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.