Навчально-демонстраційний центр розвитку енергії сонця невдовзі з’явиться у місті Луцьк

0
284


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

В Україні останнім часом значно популяризуються програми, які покликані сформувати екологічну свідомість громадян. Луцьк не став винятком, тому найближчим часом тут має відкритися спеціалізований центр, що матиме на меті ознайомити українців з очевидними перевагами альтернативної енергетики. Зокрема, відвідувачі центру дізнаються, яким чином можна використовувати сонячну енергію для особистих потреб.

Навчальний центр планують відкрити за адресою: місто Луцьк, вул.. Дубнівська, буд. 15. Ініціатива відносно створення даного закладу походить від організації «Фундація розвитку громад», що являється громадським об’єднанням. До запуску програми також долучилась компанія «Спеціалізовані енергетичні технології», яка надаватиме допомогу ініціативній групі впродовж всього періоду реалізації проекту.

 

З метою поліпшення процесу засвоєння інформації буде використано спеціальне демонстраційне устаткування, яке наглядно покаже відвідувачам центру деякі технічно важливі процеси.

До занять планують залучити сонячний колектор та фотоелектричні модулі. На думку організаторів, дане обладнання допоможе якісно продемонструвати можливість значного заощадження коштів та енергетичних ресурсів.

Представники Фундації зауважують, що отримати новий досвід у сфері альтернативної енергетики зможуть як жителі Луцька, так і гості міста, причому, абсолютно безкоштовно. Учасників програми навчатимуть вести розрахунки економічної доцільності використання сонячних установок в масштабах приватного будинку чи багатоповерхівки, дитячого садочка чи великого підприємства, тощо. Отримані знання відвідувачі центру зможуть застосовувати на практиці.

 

Окрім цього, організатори проекту планують ввести в навчальну програму тематичні майстер-класи, на яких усі бажаючі зможуть власноруч створити сонячний колектор для нагрівання води у домашніх умовах.

Основна мета створення даного проекту – показати українцям реальну ефективність використання енергії сонця та можливість колосальної економії в реаліях постійно зростаючих комунальних платежів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.