Неймовірні джерела альтернативної енергії: водорості, майонез і кавуни

0
1642


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Біопаливо – ще один крок людей на шляху до збереження навколишнього середовища в більш або менш «здоровому» стані. Треба сказати, в цьому питанні дослідники пішли далеко і придумали чимало того, що може здивувати і навіть розсмішити. Так, біопаливо виготовляють на основі різних продуктів. Все це впроваджується в побутову сферу і користується навіть деяким попитом. Наприклад, свого часу англійці виділилися, почавши продавати на ринку «майонезное паливо». Тим самим вони за їх же словами скоротили викиди вуглекислого газу приблизно на 5 відсотків. Є й інші нестандартні рішення в даному питанні.

Паливо з майонезу

Повертаючись до палива з майонезу, варто зазначити, що воно не буквально з цього соусу. В дійсності за своїм складом воно перетинається лише в окремих компонентах саме з майонезним продуктом. В основі GlobalDiesel є бензин з незначним вмістом сірки. До всього цього підливають олію з ріпаку, причому відпрацьовану. І в результаті людина отримує паливо, на якому можна сміливо їздити і завдавати мінімальної шкоди екології.

Паливо зі сміття

Ще одна хитрість спостерігалася у Данії, коли вчені створили паливо зі сміття. Розроблена ними технологія здатна перетворити твердий сміття в якусь рідку субстанцію, що має енергію. Вона призначається для генерації тепла і навіть електрики. Принцип у даному варіанті отримання біопалива такий: сміття піддається впливу високого температурного режиму і після цього, звичайно, плавиться, а потім охолоджується з метою перемішати ферменти.

Паливо з водоростей

Наступна цікава основа для альтернативного палива – водорості. Позначити тут можна компанію Solazyme, інженери якої розробили таку технологію вирощування водоростей. Це генні дослідження, тому і водорості вийшли не схожі на своїх «побратимів». «Харчуються» рослини цукром і в результаті це дає основу для їх перетворення в рідину, схожу з нафтою. Далі вже легко можна виробляти біодизель, биокеросин та інше.
Таким чином, можна нескінченно довго дивуватися, але це далеко не кінцевий перелік нетрадиційних видів біопалива. Варто відзначити ще ряд дослідницьких експериментів учених і інженерів. Всі вони трудяться на благо Землі, тому можна тільки радіти тому, що в голову приходять такі незвичайні рішення. Пробувати адже можна все, а в результаті може разыскаться такий варіант, який би був справді внести внесок у збереження атмосфери хоча б у тому вигляді, в якому вона існує зараз.

Паливо з алкоголю

Алкоголь – біопаливо, яке не тільки послужить для якихось практичних цілей, але і позбавить людину від шкідливої звички. Так вважають британські вчені, які і стали ініціатором такої ідеї. В чому суть? Сусло задумано перетворити на біоетанол, який має у своєму складі спирт і бензин. Така ж схема існує і в Швеції. Але там, на відміну від британського віскі в хід йде пиво або вино, причому таких, які опинилися «нелегальними мігрантами». Тут все просто: знову висока температура і знову у результаті на виході біогаз.

Біопаливо з кроликів

Повертаючись до Швеції, варто відзначити в числі її дослідних новацій біопаливо з кроликів. Звучить жахливо, але таке практикували. Звичайно, краще б не анонсувалося подібну заяву, оскільки Грінпіс точно не оцінить винахідливість.

Біопаливо з тютюну

Рухаємося далі і на черзі – тютюн. Це ще одна шкідлива звичка, яку вирішили перетворити в корисну речовину. Виявлені нові якості тютюну в Національній лабораторії Лоренса Берклі. Для того, щоб тютюн став біопаливом, планується використовувати технологію бродіння. Якби все вийшло вдало, то тютюнове паливо легко б замінило нафтове.

Паливо з фініків і кавунів

Практикують активну виробництва екологічно чистого палива з продуктів харчування і в хід йдуть фініки і кавуни. Що стосується фініків, то тут проявив себе Ірак, які лідирує як їх постачальник і виробник. Проект, що дозволяє отримати біопаливо з фруктів став результатом праць фахівців таких країн, як Алжир і ОАЕ. Кавуни ж – ідея американців. Вони вирішили, що нестандартна форма ягоди не котирується на ринку, тому її сміливо можна пускати на інші корисні архіважливі процеси. Вчені вважають, що якщо правильно переробити кавуновий сік, то вийде відмінний пальне, в основі якого спирти групи этаноловых.
Таким чином, людство не зупиняється і продовжує творити, а нам залишається тільки читати, яке біопаливо винайшли на цей раз.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.