Незвичайні вітряки, або в чому виділились винахідники з Іспанії

0
453


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Vortex Bladeless – компанія з Іспанії має серйозні плани по створенню вітряка, який би відрізнявся від усіх звичних вітрових турбін своїм зовнішнім виглядом, а також можливостями. Працює він за рахунок розгойдування і в основу його роботи закладено дещо інший принцип.
Лопаті у іспанського вітряка відсутні. Це стало можливо завдяки ефекту Кишені. Як же він виглядає? Vortex Bladeless – це конус перевернутої форми, досить довгий. Він у процесі своєї роботи утворює вихори за рахунок руху даного конуса. Коливання, яке досягається за допомогою магнітів, перетворюється в електроенергію. Установка не має деталей, які може бути важко обслуговувати. А шум і небезпека для літаючої «живності» виключені.
Вітроелектростанція має безліч плюсів. Серед переваг можна відзначити наступне:

  1. низькі витрати на монтаж;
  2. економічна експлуатація.

Що стосується першого пункту, то у порівнянні зі звичайним вітряком даний показник на 50 відсотків нижче. Стаття витрат з експлуатаційного питання також в два рази нижче. Варто також відзначити і той факт, що Vortex Bladeless більш компактні і їх не можна зводити близько один до одного. Вони також впишуться в міські околиці і не доставлять незручностей тим, хто проживає поруч. В якості майданчика для монтажу можуть бути морські суду, гірські території, море і так далі.
Крім низьких витрат, іспанське винахід дає шанс перетворювати енергію вітру в значному інтервалі швидкостей цього самого ВДЕ. Так, воно починає з 1 м/с, а це набагато менше, ніж у випадку традиційних вітряком. В останньому випадку старт йде з 3 м/с.
Вигляд конуса дозволяє орієнтуватися не на напрямок вітру. Це зручно для тих, хто обслуговує установки.
Прототип Vortex Bladeless був запущений в роботу і перевірений. Він не такий великий за своїми розмірами і виготовлений зі спеціального скловолокна. На підставі знаходяться магніти, які і приводять у рух вітряк, як вже було зазначено. Така конструкція не має редукторів і яких-небудь інших частин, які рухаються.
Творці плекають надію, що їх «дітище» зможе внести свій істотний внесок у розвиток вітроенергетики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.