Німці отримають доплати за електромобілі. До 4000 євро

0
442


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Берлін остаточно схвалив програму доплат за купівлю електричних авто. Водії автомобілів на електриці зможуть крім того розраховувати вже на етапі експлуатації на податкові пільги. На програму гроші виділить німецький уряд транспортна промисловість.

Німецький уряд схвалив програму, що має на меті підтримку розвитку електричної автотехніки. Завдяки ній особи, покупці електричних авто, зможуть отримати доплату у розмірі 4 тис. євро (раніше планувалося 5 тис. євро). У випадку з гібридними автомобілями типу plug – in доплата буде нижча і складе 3 тис. євро.

Максимальна ціна авто не може бути більше 60 тис. євро. У програму вже вступили фірми Daimler, VW також BMW, але з доплатою буде можна купити також електричні авто зарубіжних виробників.

Програма підтримки електричних авто в Німеччині передбачає крім того податкові пільги на етапі експлуатації електричних автомобілів.

Остаточно бюджет програми зменшений на половину. Складе він 600 млн євро і доплати реалізовуватимуться до вичерпання засобів або до 2019 року.

Як повідомляє німецький міністр економіки Сигмар Габрієль, реалізація цієї програми потрібна, щоб “забезпечити майбутнє німецької транспортної” промисловості, а “зростання попиту започаткує важливі і необхідні інвестиції в цілому ланцюзі постачань електромобільності”.

Вже кілька років тому кабінет Ангели Меркель визначив мету реєстрації мільйона електричних авто в Німеччині до 2020 року. Колишній розвиток німецького ринку электркаров піддає в сумнів досягнення цієї мети, проте нова урядова програма, напевно, е наблизить до нього німців, чим напевно отримають користь німецькі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.