Nokero-світодіодна лампа, яка виручить в скрутних становищах

0
254


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Компанія Nokero, назва якої походить від скороченого “no kerosene” – “немає гасу”, працює над створенням екологічно чистих альтернативних джерел освітлення для світу, що розвивається з моменту заснування в 2010 році, з тих пір винахідники компанії запропонували кілька різних моделей “сонячних” світильників і зарядних пристроїв, але остання розробка претендує на звання “найефективнішого в світі світла”.

Світлодіодна лампа підходить для щоденного використання і дозволяє отримати достатньо світла для тривалих сеансів роботи, приготування їжі або читання після настання темряви. Гаджет допоможе скоротити витрати жителів країн, що розвиваються на гас і уникнути негативного впливу на навколишнє середовище.

Джерело світла Nokero N233 таке маленький, що може поміститися в кишеню, але досить яскравий, щоб бути по-справжньому корисним, і досить міцний, щоб витримати щоденне використання в складних умовах.

Nokero N233 є універсальним рішенням для освітлення в надзвичайних ситуаціях і використання поза мережею. У лампу вбудований літій-залізо-фосфатний акумулятор 500 мАг з можливістю більш ніж 2000 циклів зарядки, який повністю заряджається від комплекту сонячних батарей SunPower Maxeon протягом 6 годин. Nokero N233 може працювати 6 годин при інтенсивному світловому потоці (25 люменів) або 15 годин при слабкому (10 люменів) і зберігати заряд до 18 місяців. Світлова віддача пристрою досягає 700 лм / Вт, що в два рази більш ефективним, ніж подібними лампами, які працюють від енергії сонця.

Лампу можна тримати в руці, як ліхтар, підвісити або використовувати в якості настільної лампи. Вага пристрою – 85 грамів. Вартість гаджета – $ 17.99.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.