Нова вітрова електростанція в Херсонській області за підтримки вітчизняного банку

0
758


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Альтернативна енергетика у переважній більшості фінансується закордонними інвесторами. Для України безперечно вигідні подібного роду проекти. Наразі «Укргазбанк» додав свою пайку до розвитку альтернативних потужностей на території нашої країни. На сьогоднішній день український банк займається фінансуванням проекту зі зведення вітрової електростанції потужністю 70 мегават.

Спеціалісти в галузі альтернативної енергетики передбачають, що новостворена Новотроїцька вітрова електростанція стане однією з найбільш потужних станцій на території країни, які генерують електрику за допомогою енергії вітру. Компанією-забудовником у даному проекті виступає «Віндкрафт Таврія».

За словами очільника департаменту з екологічних питань «Укргазбанку», який займається безпосереднім впроважденням ресурсозберігаючих технологій, Морозова Родіона, генерація електроенергії з відновлюваних джерел є перспективним напрямом діяльності.

Альтернативна енергетика, на думку пана Морозова, відкриває для нашої країни двері до енергонезалежності та енергетичної стабільності. Також Родіон Морозов зазначив, що реалізація даного проекту позитивно вплине як на економіку регіону, так і на економічний стан держави.

Будівництво Новотроїцької ВЕС мають завершити наприкінці поточного року. Електроенергія, що буде вироблена новою електростанцією потрапить до загальної електромережі країни.

За попередніми підрахунками вартість проекту складе більше 200 мільйонів доларів. Інвесторами проекту виступлять «Укргазбанк» та група компаній «Віндкрафт». Окрім Новотроїцької вітрової електростанції ще планується створити Овер’янівську ВЕС.

 

 

Будівництво обох ВЕС буде профінансоване зазначеними вище компаніями. Сумарна потужність двох станцій буде близько 130 мегават. Протягом року вони мають надати не менше 470 гігават/год електроенергії до мережі країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.