Нові рекорди ефективності сонячних батарей

0
173


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Компанія Heliatek встановлює новий світовий рекорд ефективності органічних фотоелектричних перетворювачів — 13.2%. У лютому 2016 Хеліатек досяг рекордного ККД перетворення — понад 13%, встановивши новий світовий рекорд для прямого перетворення сонячного світла в електрику з допомогою органічних фотоелектричних комірок. Вимірювання було незалежно підтверджено Fraunhofer CSP.

Завдяки чудовій ефективності навіть при низькій освітленості і високій температурі органічних напівпровідників, виробництво електроенергії з нещодавно розроблених клітинок відповідає зростанню ККД звичайних сонячних елементів до 17% ефективності, коли вони знаходяться в реальних умовах.

Варто відзначити безперервний прогрес від 3% до 13% ефективності, протягом останніх 10 років. А дорожня карта передбачає перехід на 15% ефективності органічних сонячних осередків. Результат став досяжний завдяки унікальним технологіям використання вакуумного осадження малих молекул на полімерну плівку.

Доктор Мартін Пфайфер, технічний директор Heliatek, каже: “Ми дуже пишаємося новим світовим рекордом. Цей успіх заснований на нашому хімічне дослідження нових органічних матеріалів амортизатора. Ключем до цього успіху є тісна співпраця фізики і хімії в команді, що призводить до оптимальному поєднанню властивостей цього нового сонячного елемента.”

Суть винаходу полягає в 3-х різних видахпоглиначів. Кожен з них ефективно перетворює енергію зеленого, червоного та ближнього інфрачервоного світла в діапазоні довжин хвиль між 450 і 950 нм в електрику. Ці молекули поглинача і були розроблені і запатентовані компанією Heliatek. Новий рекорд ККД підтверджений Fraunhofer CSP в Халле, визнаному центрі незалежної перевірки сонячних фотоелементів при стандартних умовах випробування. Повний реліз можна прочитати в офіційному документі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.