Новий комплекс для біологічного газу в Полтавській області

0
220


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Місто Глобино на Полтавщині має спеціалізований комплекс, що встановлений з метою зберігання біогазу. Він функціонує завдяки відходам від цукрової промисловості, переробки сої і залишкам від обробки різноманітних рослин. На даний момент його мають оснастити конгенераційним приладом, який матиме потужність 12 мегават.

file118В Україні наразі реалізується проект «Комплекс з виробництва біологічного газу, електрики і пари». В рамках цього проекту виробництво чистої енергії буде проводитися завдяки агропромисловій компанії «Астарта».

Реалізація даного проекту поділена на декілька стратегічних етапів. Початковий етап включає будівельні роботи для зведення конгенеруючої установки, що виконуватиме роль електростанції з потужністю 2 мегавата. Експерти попередньо оголошують вартість цього етапу у $ 2 000 000. Окрім будівництва початковий етап реалізації проекту передбачає оформлення усіх необхідних документів та дозволів, що дадуть можливість виробляти електрику згідно «зеленого» тарифу.

Наступний етап включатиме розширення уже існуючої електростанції, яка по завершенню будівельних робіт матиме потужність у 12 мегават. Даний етап наразі оцінено у $13 000 000.

201741-03

Розробники даного проекту врахували, що при конгенеративних процесах має виділятися певна кількість пари, яка нестиме у собі тепло. Дана теплова енергія також буде використовуватись с користю – її споживатиме завод з переробки соєвих продуктів міста Глобино.

На сьогоднішній день холдингом «Астарта» було запущене будівництво спеціалізованих приміщень (складів) для зберігання органічної сировини. Ємність забудови становить приблизно 40 000 метрів кубічних. Установка, яка наразі вже функціонує на території біогазового комплексу, проходить процес модернізації, завдяки якому вона зможе переробляти відновлювальну сировину.

У місті Глобино на даний момент функціонує РЕС, яка має потужність у 50 мегават. Глобинська РЕС вже доволі застаріла, тому виробництво додаткових 12 мегават дуже добре позначиться на енергопостачанні міста.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.