Обама: 1 ГВ сонячної енергії для найбідніших американців

0
167


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
U.S. President Barack Obama speaks about the sequester after a meeting with congressional leaders at the White House in Washington March 1, 2013. Obama pressed the U.S. Congress on Friday to avoid a government shutdown when federal spending authority runs out on March 27, saying it is the "right thing to do." REUTERS/Kevin Lamarque (UNITED STATES - Tags: BUSINESS POLITICS)

Американська адміністрація представила план з назвою Clean Energy Savings For All, у рамках якої хоче підтримувати інвестиції в сонячні інсталяції, якими скористаються американці, які перебувають в поганій матеріальній ситуації.

Мета плану, представленого адміністрацією Барака Обами це збільшення рівня сонячних інсталяції, якими скористаються погано розміщувані домашні господарства, до рівня 1 ГВ до 2020 року. Більше ранній план Білого Дому засновував спорудження інсталяцій до кінця цієї декади з потужностями 100 MВ.

Clean Energy Savings For All – це набір інструментів, які повинні служити збільшенню використання сонячної енергетики у бідніших співтовариствах. Передбачається підтримка у вигляді фінансових заохочень, консалтингу або підготовок для інсталятора.

Американський уряд підкреслює, що йдеться про створення механізмів, завдяки яким сонячний системи буде можна інсталювати без початкових засобів, платячи їх пізніше із зростаючих заощаджень на енергії, не закупленій з мережі. Таким чином, на чолі сонячних електростанцій стоятимуть особи, які зможуть дозволити собі покриття засобів на етапі інвестиції.

Департамент енергії запропонує дотації в розмірі до 100 тис. доларів для співтовариств, які реалізовують сонячні ферми, що виробляють енергію для людей, які не володіють власними будинками. Департамент енергії відповідає крім того за програми підготовок інсталятора, який походить з бідніших співтовариств.

Як підкреслює Білий Дім, тепер в США галузь сонячної енергетики створює в 12 разів більше робочих місць, чим інші галузі американської економіки.

Над представленим учора планом Clean Energy Savings For All працювало 6 федеральних агентств, в тому відповідальні агентства за нагляд над військовими ветеранами.

Додатково підтримку оголосили різні організації з 36 штатів США, декларуючи призначення на цю мету в сумі 287 млн доларів і допомога у фінансуванні побудови сонячних систем з потужністю 280 MВ.

– Сонячні панелі не лише для багатих людей, які живуть в місцях, де завжди світить сонце – коментує Барак Обама у фільмі, сприяючому новим програмам, що мають підтримувати використання сонячної енергії у бідніших співтовариствах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.