Одеські корупціонери в обленерго монополізували енергоринок за спиною держави

0
184


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Жителі Одеської області змушені проводити по 4 години в черзі через бездіяльність співробітників місцевого РЕСу. Начальство організації не виявляє інтересу вирішити дану проблему і відкрито ігнорує заяви громадян про проблеми в роботі їх установи.

Зі звернення одного з громадян, які постраждали від невиконання прямих обов’язків працівників РЕС: «10 червня були здані документи на розширення потужності з 16 квт до 30 КВт. При цьому в 5 кабінеті працівник Лиманського РЕС Олена Дмитрівна згадала, що технічні умови почнуть видавати після 15 липня, але після візиту після 15 липня в кабінет 5 повідомили, що зараз начальник РЕС у відпустці і технічні умови почнуть видавати ще пізніше. Підсумок: більше місяця на те щоб споживач приніс гроші на оплату і, відповідно, на розвиток енергоринку України. Про який швидкий розвиток енергоринку країни йдеться, якщо тільки папірці видають більше місяця?».

Наступне звернення: «Я прийшов до місцевого Лиманського РЕСу за отриманням технічних умов та чеком на оплату о 10:10 ранку, при цьому довелося стояти на сходах практично на першому поверсі (кабінет 5, який необхідний, на другому поверсі). Під час черги працівник РЕС викликає деяких людей. Також деякі люди проходили повз чергу кажучи «що вони за записом». При цьому на питання працівнику РЕС Олені Дмитрівні, чому вони пройшли повз чергу, вона відповідає що «вони пройшли за записом». Ні на сайті, ніде не вказано що «обрані люди» можуть проходити за записом».

Обмежені в своїх правах на отримання якісних послуг громадяни України, які відвідали Одеський РЕС, відзначили, що парковка організації більше схожа на колекцію раритетних автомобілів. Така концентрація дорогих іномарок була б доречною біля вікон Верховної Ради.

Накипіле питання: «Хабарництво і злочинна бездіяльність спрямовані на образу громадян або на затримку розвитку енергоринку?». Такий підхід до впровадження передових технологій прирівняє старання нового Президента України щодо залучення іноземних інвестицій до нуля.

Адже якщо всередині країни немає порядку навіть в питаннях оформлення видачі найпростіших документів, то мова не може йти про багатомільйонні контракти і довіру світового рівня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.