Оновлення автопарку Норвегії та альтернативна енергетика

0
379


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Норвегія приймає свої рішення, що стосуються «зеленої» енергетики і торкнуться вони автомобільну сферу. Так, до 2025 року планується випускати в продаж тільки машини, які працюють на електротязі або ж водневому паливі. При цьому інші автомобілі повинні повністю піти з ринку.
Анонсовані зміни були закріплені в Національному транспортному плані Норвегії. В 2025 році урядові органи хочуть поставити жорсткі умови автомобілістам, обмеживши продаж транспортних засобів, що функціонують на бензиновому і дизельному паливі.
Для цих цілей було прийнято рішення виділити великі інвестиції, причому з боку держави. Звичайно, це тісно пов’язано з громадським транспортом. Крім цього, інвестування буде спрямовуватися не лише на «озеленення» автомобільної сфери, але і на розвиток велоспорту, так як будуть будуватися велодоріжки. Планується направити на ці цілі приблизно один млрд євро.
Але і це не все. Заявлено, що в 2030 році урядові органи мають намір скоротити кількість вихлопних газів, що викидаються в атмосферу. Нехай не на 100%, але в половину. Буде заборонена реєстрація техніки, яка чинить негативний вплив на навколишнє середовище. Щоб якимось чином підтримати власників електромобілів, для них будуть створюватися окремі місця на парковках. Якщо вірити статистиці, план в Норвегії вже активно здійснюється, що видно з інформації про те, що кожен п’ятий автомобіль, що працює від електрики.

Intel ділиться зі світом сонячної критою автостоянкою

Компанія Intel робить суттєвий внесок у сферу захисту навколишнього середовища, виділяючи на це значні кошти. Не так давно був побудований навіс над автостоянкою, які одночасно з цим є і сонячною панеллю. Видає ця конструкція приблизно 8,6 МВт сонячної енергії. Так як побудована автостоянка на території університету, то й живить вона прилеглі будівлі. Кампус від подібної панелі забезпечується на 50% – електроенергією.
Intel не перший раз демонструє свою активну залученість в екологічні заходи.
Варто також відзначити, що Intel входить в число компаній, які підписали Акт кліматичних зобов’язань американського бізнесу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.