ООН наполегливо рекомендує українцям обігріватися альтернативним паливом

0
157


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Організація об’єднаних націй не перший рік надає нашій країні різнопланову допомогу та проводить різноманітні програми сприяння для громадян. На даний момент організація зі світовим ім’ям надає підтримку в питанні опалювальних заходів муніципального сектора. ООН і Глобальний екологічний фонд реалізовують на території нашої держави програму, завдяки якій деякі дитячі сади і школи отримали можливість не тільки погрітися, але і при цьому значно заощадити на опаленні.
Еколого-натуралістичний центр Міністерства освіти і науки України з недавнього часу став вогнищем надії на тепло в установах.1354479316foto2_big_small
У середині жовтня тут здійснили пробний запуск трьох опалювальних котлів. Функціонують обігрівачі за допомогою біологічного палива (в даному випадку на пелетах з соломи). Потужність одного з представлених громадськості котлів становить 220 кВт. Працюючи в тандемі, їм під силу обігріти більше 2 тисяч квадратних метрів приміщення.
Для вирішення подібних проблем і впровадження нових технологій в дану сферу, в нашій країні існує спеціальна програма «Розвитку і комерціалізації біоенергетичних ресурсів у муніципальному секторі в Україні». Глава проекту Лященко Володимир стверджує, що завдяки такому типу опалювальних приладів і біопалива можливо заощадити в 4,5 рази більше фінансів, ніж за минулий опалювальний сезон. В минулому році для потреб обігріву було закуплено газу на більш ніж 1,5 мільйона гривень. У 2016 році досить буде придбати солом’яні пелети, як гідну альтернативу газу. Витрати на альтернативне паливо за попередніми підрахунками складуть 400 тисяч гривень, що більш ніж в три рази менше, ніж на блакитне паливо.
Керівник проекту акцентує увагу на тому, що біологічна сировина не є новинкою в межах України. Використання такого виду палива досить поширене явище. Однак, з цією метою найчастіше використовується деревина. Так як витрата лісових ресурсів даними чином недоцільно, є сенс налагоджувати виробництво і доставку пелет з соломи, якої в Україні більш ніж достатньо. Біопаливо такого виду здатна повністю задовольнити потреби муніципальних організацій.
Наша країна є одним з найбільших експортерів цукрових буряків, зерна та насіння соняшнику. Заступник генерального секретаря ООН Джихан Султаноглу вважає, що Україна просто зобов’язана використовувати свої необмежені можливості.
112909389_1_261x203_soloma-pshenichna-15-grn-shpola
Він заявив, що необхідно переробляти з користю сільськогосподарські відходи, а не просто бездумно від них позбавлятися.
Наша держава, як і ще 193 країни, офіційно вступила в програму ООН, яка розрахована на реалізацію до 2030 року включно.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.