Отримання електроенергії від землі

0
678


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Комунальні платежі з кожним роком зростають в геометричній прогресії. Пошук альтернативних рішень для отримання електрики цілком виправданий і затребуваний, особливо для простого обивателя. Деякі проблеми вирішує банальна економія, але і рівень комфорту при цьому падає. Саме тому людство відкриває все нові способи отримання енергії з альтернативних джерел, у тому числі із землі. Раніше ми писали про те, як зробити власноруч генератор Тесла для видобутку енергії.

Глобальна мережа рясніє інформацією про те, як люди в польових умовах домагаються загоряння лампи в 150 Вт або заводять двигун від землі. Часом такі ролики і статті призводять до появи помилкових уявлень. Не варто заперечувати, що запас електрики в надрах землі і на її поверхні величезний. Тільки ось отримати її не так просто. Виділимо кілька основних способів отримання електрики від землі, які становлять практичну цінність і можуть бути легко втілені в життя.

Отримання електроенергії за допомогою використання двох стрижнів

електрика з земліЦя технологія отримання енергії не має ніякого відношення до електромагнітного поля Землі. Основа даного способу – процес взаємодії гальванічних пар, поміщених в сольовий розчин. Для проведення експерименту необхідно взяти два металевих стрижня (вони повинні бути зроблені з різних металів) і занурити їх в сольовий розчин. У наукових колах його називають «електроліт». В результаті такої взаємодії на кінцях стрижнів буде спостерігатися різниця потенціалів.

Показники величини цієї різниці будуть залежати від складу розчину, його концентрації і температури, габаритів стрижнів і т.д.

Отримати енергію за допомогою даного методу можна не тільки з сольового розчину, але і з землі. Тут теж знадобиться гальванічна пара, тобто два електроди, що зроблені з різних металів. Їх слід занурити в землю. Глибина при цьому повинна бути не менш ніж півметра. Відстань між стрижнями – 0,2-0,3 м. Землю між електродами слід полити електролітом. Через 10 хвилин появу електрики можна визначити за допомогою вольтметра. Прилад може показувати різні значення – кількість струму залежить від багатьох факторів. Варто зазначити, що цей спосіб не дозволяє отримати напругу більше 3 В.

Отримання електроенергії за допомогою нульового дроту

Магнітне поле Землі до даного методу теж не має прямого відношення. Суть методу полягає в зборі енергії, яка під час максимального споживання електрики потрапляє в землю через заземлення.

У житловий будинок електрику несуть два провідника. У разі, коли приєднаний ще один додатковий провідник, можна спостерігати появу напруги між ним і нульовим провідником. В даному варіанті напруга коливається в межах 15 В. Умова – третій провідник повинен бути підключений до потужного заземлення.

 

Цікавим в даному випадку є той факт, що напруга, яка виходить від землі і надходить на нульовий провідник, фіксуючими пристроями не визначається. Але при підключенні лампочки на 12 В між цими контактами буде очевидно, що струм є.

Застосувати цей метод в умовах багатоквартирних будинків буде практично неможливо через відсутність потужного заземлюючого контуру. В умовах приватного будинку цей спосіб можна використовувати. Підключення проводиться за схемою: нульовий провідник – навантаження – поверхня землі.

Зверніть увагу на те, що підключати за такою схемою фазний провідник замість нульового дуже небезпечно. У цьому варіанті у вас є шанс отримати від фази і землі 220 В. Тільки в даному випадку заземлювальна шина буде нести смертельну небезпеку, а дотик до неї може стати фатальним.

На практиці отримати електрику від землі цілком реально, тільки в дуже малих кількостях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.