Передача енергії без дротів – стара ідея та її нове застосування

0
333


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Група вчених з України запатентувала новий прилад, здатний передавати енергію бездротовим шляхом. Крім цього, винахідники відкрили інноваційний метод отримання енергії з повітря.

За словами фахівця з енергетики Валентина Землянського, в даний момент наша країна повинна підтримувати нові відкриття в сфері альтернативної енергетики для отримання енергонезалежності. Так як на сьогоднішній день Україна знаходиться в стані конфлікту з найбільшим у світі енергоносієм, необхідно знаходити рішення всередині держави.

sdvkodpokpkПринцип роботи пристрою полягає в наступному: в електромагнітне поле (попередньо збуджене) поміщується люмінесцентна лампа. Лампа, у свою чергу, починає при цьому світитися.

До того ж, яскравість лампи залежить від відстані між нею і спеціальною антеною, що випромінює енергію. Таким чином, можна з упевненістю говорити про те, що унікальна антена має здатність передавати електромагнітні хвилі на відстані іншим подібним антенам.

Винахідник цього пристрою Бельдій Микола стверджує, що на прикладі роботи пристрою чудово простежується те, що енергетичне поле має властивість переміщуватися у просторі на певні відстані.

dcoisfodiПодібного роду досвід був продемонстрований всесвітньо відомим вченим Нікола Тесла. Під час міжнародної виставки, що проходила у Чикаго в 1893 році, винахідник постав перед здивованою публікою з палаючої лампочкою в руках.

Ніякі дроти вченого не обрамляли. Лампочка просто світилася у нього в руках. Для того, щоб виконати такий трюк, Тесла пропустив крізь власне тіло два мільйони вольт.

Заступник міністра освіти і науки України пан Стріха акцентує увагу на тому, що винаходи Ніколи Тесла зіграли значну роль у розвитку науки в цілому. Завдяки його відкриттям ми можемо використовувати змінний струм для побутових цілей (роботи електричних приладів).

Саме Нікола Тесла став першим вченим, який показав, що передавати електрику можливо без застосування дротів. Вчений стверджував, що наша планета є величезним джерелом енергії і людям варто тільки навчитися цю енергію акумулювати і використовувати. Тесла прагнув до створення спеціальних пристроїв, які дадуть можливість отримувати електроенергію в будь-якій точці земної кулі абсолютно безкоштовно.

У даний момент інноваційна розробка може стати новим щаблем в історії енергетики та повністю перевернути існуючий устрій у світі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.