Переселенець з Донецька Денис Яковенко отримав грант на виробництво паливних брикетів

0
596


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Переселенець з Донецька Денис Яковенко, який на даний час проживає в Одесі, отримав грант на виробництво паливних брикетів.

1У Донецьку він займався вирощуванням грибів, але коли обставини змусили змінити місце проживання, вирішив зайнятись іншим видом бізнесу. Денис представив експертам проект виготовлення паливних брикетів.

Це форма переробки різних відходів деревообробки, торфу, сільського господарства з метою використання їх в якості палива. Відмітна особливість і суттєва перевага паливних брикетів перед іншими видами палива полягає в тому, що це – екологічно чистий продукт. Брикети горять практично без виділення диму і шкідливих відходів від горіння, їх ідеально використовувати для обігріву житлових приміщень та теплиць. Такого роду продукція дуже затребувана в Європі і поступово набуває поширення і у нас. Тому проект Дениса Яковенко отримав високу оцінку експертів, і йому було надано фінансування від МОМ. На ці кошти було придбано обладнання. А в Одеській області, стверджує Денис, є багато сировини і потреба в такого роду продукції.

Підприємець купує лушпиння, відходи, готує з них брикети, які продає через сайт. В місяць реалізує 30 тонн продукції. Але готовий розширити своє виробництво, для чого налагоджує контакти з перспективними клієнтами з країн ЄС.

– Ми можемо поставляти в європейські країни продукцію, яка не поступатиметься за якістю, – стверджує Денис.

Фінансування від міжнародного фонду «Відрождення» на вирощування полуниці отримав фермер Олександр Омелечкін. І свій бізнес він також має намір орієнтувати на європейський ринок.

– Звичайно, щоб задовольнити клієнтів з Європи, потрібно відповідати високим стандартам, – каже Олександр. – Але, якщо добре знати свою справу і мати для нього всі складові, то цілком реально вирішити це завдання.

Фонд «Відродження» фінансував в Одесі 14 бізнес-планів вимушених переселенців. Багато тих, хто отримав гранти бачать перспективу у виході на європейський ринок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.