Першу в світі сонячно-водневу систему встановлено в Таїланді

0
216


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 9.00 з 10)

Інноваційний розвиток житлового будівництва, які не підключеного до громадської електромережі в Чіанг-Май, північній провінції Таїланду, стало новою віхою на шляху до повністю екологічно чистого і сталого способу життя. Спроектований компанією CNX Construction і належить Sebastian-Justus Schmidt проект Phi Suea House працюєя виключно за рахунок першої в світі сонячно-водневої системи, що працює 24 години на добу і забезпечує цілорічний доступ до чистої енергії навіть в періоди поганої погоди.

1100% енергонезалежний Phi Suea House включає різноманітні споруди, від майстерні до готелю, але тільки п’ять будівель і два великих басейни для вирощування риби площею 400 квадратних метрів потребують електропостачанні. На кожній споруді встановлені сонячні панелі і інвертори. Все електрика подається в центральну систему зберігання енергії, яка збирає і потім розподіляє електрику в залежності від потреби.

Проект використовує сонячні батареї потужністю 86 кВт, які забезпечують середньодобове вироблення 326.8 кВт, яка перевершує місячну потребу Phi Suea House, на 6,000кВт. Надлишок сонячної енергії, виробленої протягом дня, використовується для живлення аніонообмінної мембрани електролізерів, яка розділяє воду на складові елементи. У той час як кисень викидається в повітря газоподібний водень зберігається в резервуарах. Вночі паливні елементи перетворюють водень в електрику. Ефективність цього процесу складає близько 50%.

2Метод водневого акумулювання енергії має кілька переваг у порівнянні з типовими батареями, при його використанні збільшується термін зберігання, не утворюються небажані побічні продукти. Проте, проект Phi Suea House також оснащений двома 2,000-Ah, 48V свинцево-кислотними акумуляторами, що використовуються в якості дублюючих пристроїв, хоча вони, як правило, не розряджаються більш ніж на 10% за один цикл.

Енергозберігаючі технології дозволяють знизити енергоспоживання Phi Suea House: вентильовані бетонні стіни, склопакети, природна вентиляція, “зелені” стіни, “розумні” стельові вентилятори і правильне розташування будівель по відношенню до сонця зменшує їх залежність від кондиціонерів, хоча останні і встановлені в якості резервних. Сонячні системи гарячого водопостачання нагрівають воду без енерговитрат. Дощова вода збирається і обробляється для повторного використання в зрошувальній системі. Система автоматизації KNX Automation system також допомагає підвищити економію енергії, дані про виробництво енергії будуть зібрані і використані для досліджень в Наньянському технологічному університеті в Сінгапурі.

“Кожен повинен щось робити, щоб жити в кращому світі”, – говорить Sebastian-Justus Schmidt. – “Наша сім’я зараз вносить свій внесок – роблячи навколишній простір зеленішим, в той же час відбувається отримання і обмін знаннями. Це, без сумніву, варто всіх зусиль. Ми прагнемо мати найнижчий екологічний слід наскільки це можливо, особливо, як іноземці в цій країні “.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.