Перспективи переходу на електричний транспорт

0
526


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Электромоторы и аккумуляторы от e-motor.org

Сучасний світ постійно розвивається і не стоїть на місці. Технології дозволять впроваджувати у життя все те, що раніше здавалося фантастикою.

Жорсткі екологічні норми і високі ціни на нафтопродукти сприяють розвитку електронного транспорту. Не так давно на світовому ринку з’явилась нова галузь, яка поступово впроваджується у машино та кораблебудуванні. Провідні  компанії на ринку, такі як Golden Motor і Е-Мотор беруть участь у розвитку даної сфери.

Особливості електродвигуна

Електричний двигун працює на енергії заряду акумуляторних батарей. В цьому і полягає його головна відмінність від бензинових моторів. Дана техніка може споживати енергію отриману від сонячних панелей, або інших паливних елементів. Однак, моделі на сонячній тязі не користуються популярністю. Виробники лише знаходяться на етапі розробки таких автомобілів, катерів та іншої техніки. На ринку також є обладнання яке має електричні акумулятори. Свою енергію вони отримують від стандартизованої мережі.

Перші електричні автомобілі з’явилися в 19 столітті, але через складну систему зарядки втратили популярність. З 90-х років минулого століття по сьогоднішній день електротранспорт знову стає актуальним.

Переобладнання бензинового двигуна на електричний

Придбати електротехніку можуть не всі, через її підвищену вартість. Дешевше обійдеться переобладнання бензинових моторів в електромотори.

Переобладнання на етапі проектування має низку переваг:

  • Дешевша вартість підзарядки в порівнянні з іншими видами топлива.
  • В холодну пору року немає необхідності прогрівати електричний двигун для того щоб його завести.
  • Електричний агрегат вважається найбезпечнішим.
  • За умови дбайливої експлуатації електромотори довго служать.

Електричний транспорт і екологія

Ідея переходу на електричний транспорт у всьому світі пов’язана з збереженням екології. Науковим співтовариством проводяться дискусії на тему того, чи дійсно електромотори здатні зберегти навколишнє середовище.

Виробники стверджують, що переобладнання бензинових моторів в електромотори дозволяє зберегти високу екологічність. Так як не будуть використовуватися нафтопродукти, трансмісивні і моторні масла це допоможе зменшити вихлопи в навколишнє середовище.

Вченими було доведено, що в такій ситуації викиди мають місце, але вони отримуються не від автомобілів, а від електростанцій. Для забезпечення безпечності транспорту його необхідно перевести на зарядну енергію. Це можливо здійснити завдяки «чистих» станцій.

Вирішити проблему допоможуть відновлюючи джерела енергії. Але в світі їх діяльність здійснюється в недостатній мірі. Після проведення досліджень на тему користі і шкоди електродвигунів, ще жодне наукове співтовариство не виступило проти техніки на електричній тязі. Тому з кожним роком з’являється все більше електродвигунів.

Електромотори від Golden Motor

Golden Motor підтримує ідею повного переходу на електричний транспорт. Компанія займається виробництвом двигунів для електрокарів, електровелосипедів та іншої техніки.

Вся  продукція компанії відповідає міжнародним стандартам. Завдяки цьому вона стала популярна у таких країнах як Україна, США, Канада, Австралія та інших.

 Golden Motor має великий досвід у створенні різних проектів. Співробітники компанії допомагають підібрати оригінальні акумулятори для будь-якої техніки.

Дилерська співпраця Golden Motor Ukraine і Е-МОТОР КЛУБ

Компанії Golden Motor Ukraine і Е-МОТОР КЛУБ повністю підтримують напрями пов’язані з переобладнанням бензинових двигунів в електромотори, як для водного, так і автотранспорту.

Тема електрифікації техніки і переходу на green energy є достатньо актуальною в останні роки. Для зарядки автотехніки необхідно буде, або побудувати нові електростанції, або створити нові методи отримання енергії з альтернативних джерел. Для цього знадобиться багато батарей. Якщо мільйони дизельних і бензинових автомобілів буде замінено, то необхідні додаткові станцій для підзарядки. З впровадженням такого транспорту було прийнято рішення побудувати нові пункти. Тому, кожен електромобіль або інша техніка на електродвигуні зможе отримати необхідну кількість енергії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.