Підбір генератора і розрахунок лопатей для побутової вітроелектростанції

0
1075


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Для того щоб правильно підібрати генератор, насправді необхідно враховувати безліч факторів, як і рельєф місця установки вітроелектростанції, так і кількість електроприладів у вас вдома.ген

Генератор використовується для заряду акумуляторних батарей і відповідає за потужність вітроелектростанції. Сила струму, а також його напруга безпосередньо залежать від швидкості та постійності вітру. Лопаті в свою чергу за рахунок кінетичної енергії вітру приводять в рух вал генератора.

Як дізнатися якої потужності потрібно вам генератор? Якщо вам необхідно багато електроенергії для вашого дому, то вибирайте потужний генератор, тому що він зможе швидше заряджати акумуляторні батареї. Так, в незалежності від необхідної вам електроенергії, якщо ваша вітроустановка знаходиться в зоні слабких вітрів, то генератор вам знадобиться дуже потужний.

ветрОтже, щоб підібрати генератор, потрібно знати, скільки щомісяця ви споживаєте електроенергії, це кількість кіловат розділити на 24години (добу), щоб знати, скільки енергії буде споживатися в годину, при цьому швидкість заряду акумуляторних батарей генератором повинна скласти як мінімум 560 Ватт на годину . Тому якщо ви збираєтеся встановити вітроелектростанцію на високій і відкритій території, з середніми поривами вітру в рік, вам знадобиться генератор з підвищеною потужністю, в три рази більше необхідної.

Розрахунок лопатей

34Що стосується лопатей, з економічної точки зору краще вибирати одполосний вітрогенератор, в порівнянні з трьохполосними, при однакових поривах вітру, він буде крутиться швидше, а це значить що ви можете купити не настільки потужний генератор.

Пропелерні вітростанції мають 1, 2 або 3 лопаті складної конструкції, дорогий редуктор, систему контролю і гальма. Перетворення кінетичної енергії вітру пропелерними станціями в механічну широко варіюється в межах від 10 до 30%, залежно від типу станції.

Малі вітроелектростанції використовують хвостову лопать для автоматичного позиціонування за вітром і призупинення лопатей в разі сильного вітру, щоб запобігти пошкодженню турбіни.

Вітроелектростанції з горизонтальною віссю обертання

Вітроелектростанції використовуються з вітроколесами з різними кількостями лопатей: однолопатні вітроелектростанції з контрвантажами і багатолопатеві вітроелектростанціі (з числом лопатей до 50 і більше).

Вітроелектростанції з вертикальною віссю обертання

Ці вітроелектростанції виробляють електрику в залежності від сили вітру та площі лопатей пропелерів вітроелектростанції. Наприклад, збільшуючи вдвічі площау лопатей вітроелектростанції, можна отримати вчетверо більше електроенергії.

55

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.