Плавуча електростанція, яка генерує сонячну енергію в Європі

0
167


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Плавучі станції, що працюють без нанесення шкоди клімату, бувають різних видів. Так, конструюються вітропарки та сонячні електростанції. Наприклад, одна з найбільших буде розміщуватися у водосховищі Квін Елізабет II Сторадж в Лондоні. Представляє така конструкція плавучу систему з сонячних панелей, максимальна потужність якої становить приблизно 6,3 МВт. На перший час, тобто у найближчий рік, очікується 5,8 млн кВт/г. Така потужність цілком може забезпечити електроенергією майже дві тисячі будинків.
Треба згадати недавню заяву побудувати в Норвегії великий вітропарк, а нинішні плани Великобританії вдало з усім цим корелює. Звідси можна робити явний висновок про те, що рух по шляху розвитку та поширення відновлюваних джерел енергії успішно здійснюється. Європа вживає рішучих заходів для цього, щоправда, автори проектів часом керуються досить різними мотивами.
Хоча варто зробити декілька зауважень, які стосуються «благородний намірів ініціаторів. Тут зовсім не варто головна мета у вигляді збільшення попиту на «чисту» енергію в масштабах країни. Автор проекту – компанія Thames Water – планує за рахунок подібних дій до 2020 року забезпечувати себе власною енергією. Вона працює спільно з Ennoviga Solar і Lightsource Renewable Energy. Треба сказати, починали Thames Water з 12% ще в 2015 році, але поступово кількість сонячних установок зростає, а разом з цим і обсяги енергії.
Плавучий масив розташується на водосховищі і займе приблизно 10-ту його частину. Треба сказати, вельми значна площа, якщо виміряти її майже 10 полів для футболу. За кількістю батарей є дані, в яких згадується 23 000 сонячних панелей.
Таким чином, бізнес Thames Water перетворюється в екологічно чистий і поступово робить компанію енергонезалежній, що виступає в якості однієї з основних цілей. Керівництво впевнене, що правильний товар – це той, який зроблений правильно по відношенню до екології.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.