Плавучі вітрові турбіни – нова технологія, яка працює на вcі 100%

0
269


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Вітряки – це один з найпоширеніших засобів для генерації «зеленої» енергії. Вони є вже у багатьох країнах, але люди прагнуть їх вдосконалити, додаючи нові корисні властивості і характеристики.В США, наприклад, пішли тим же шляхом і доручили національним лабораторіям розробити і спроектувати плаваючі вітротурбіни, які за розмірами перевищать всі існуючі.

454Їх лопаті повинні будуть досягати 200 метрів – майже футбольне поле. Чи жарт?
Така заявка була голосно анонсована, оскільки до цього Японія могла похвалитися розмірами своїх турбін – 80 метрів в ширину. Дані установки виробляють приблизно 6 мегават енергії, тоді як американські видаватимуть аж 50.

Щоб конструкція працювала дійсно ефективно, її планується оснастити спеціальними складовими. Коли швидкість вітрів буде максимальною і шквали рвучкими, лопаті самі приймуть таке становище, яке б забезпечило їх безпеку і знизило ризик поломок.

23Що стало предметом натхнення? Як не дивно, але це були звичайні пальми. Інженери почерпнули саме від них свою ідею. Коли бушує ураган дані дерева «адаптуються» в деякому роді, закриваючи свою крону. Це дозволяє переносити «безболісно» пориви вітру в 300 км на годину.
Якщо проект стане успішним, це дасть шанс популяризувати вітроенергетику в тих регіонах планети, які особливо часто страждають від усіляких природних катаклізмів у вигляді ураганів і тайфунів.
Поки особливих результатів проект не має, так як над ним активно працюють фахівці в цій галузі, але до кінця 2020 року США хотіли б бачити результат.

455На завершення хотілося б відзначити, що в цілому плаваючі вітротурбіни – це звичайна практика. Вона успішно реалізується в Шотландії, наприклад. Такі установки мають ряд істотних плюсів:

  • низька вартість;
  • експлуатація в глибоких водах.

Таким чином, вітропарки такого виду – це хороший варіант для генерації «зеленої» енергії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.