Поновлювані джерела енергії від Нью-Йорка

0
189


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Проекти альтернативної енергетики постійно розвиваються і регулярно з’являється щось нове. Так, в Нью-Йорку люди отримають можливість купувати і продавати «зелену» енергію без участі влади. В основі цього проекту лежить Transactive Grid – стартап, метою якого є трансформація ринку ВДЕ.

Завдяки Transactive Grid, повинні змінитися відносини між покупцями і продавцями ВДЕ. Зараз доводиться здійснювати угоди через різні державні компанії (наприклад, Duke Energy в США), а в перспективі суб’єктами будуть прості сусіди чи знайомі.
Суть Blockchain, альтернативного проекту, в тому, що існує ланцюжок з певних транзакцій. При цьому різні державні структури виключені з цього ланцюжка, яка абсолютна безпечна з точки зору криптографії. Всі дані зберігаються на комп’ютері і регулярно оновлюються.
Список транзакцій розроблений на основі Ethereum, коли комп’ютери самі контролюють всі операції і шахрайства виключаються. Тестували пристрою на President Street в Нью-Йорку. І виглядає це наступним чином: на одній стороні будинку, забезпечені сонячними панелями. Вони, відповідно, генерують електроенергію. На іншій стороні потенційні споживачі. Такий вихід з положення, коли існує багато невдоволень по відношенню до комунальних служб, вельми привабливий.
Є й інші подібні технології. Прикладом може бути Grid Singularity в Австрії ставить перед собою завдання щодо створення децентралізованого ринку енергії. Це допоможе розподілити сонячну енергію найбільш оптимально між країнами, що розвиваються.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.