Потенціал сонячної енергетики в Європі перевищив 100 ГВт.

0
216


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)
Ще 10 років тому в Європі працювало сонячних електростанції загальною потужністю не менше 3 ГВт, але тепер їх потенціал вже перевищує 100 ГВт.
Консалтингова фірма IHS г повідомляє, що в цьому кварталі загальний потенціал, що діють на європейському континенті сонячних систем становить понад 100 ГВт. Найбільший парк сонячних електростанцій, майже 40 відсотків цього потенціалу припадає на Німеччину.
– Ще кілька років тому сонячна енергетика вважалася нишевой технологією, але тепер вона є основною частиною нашої енергетичної системи. Сонячні елементи сьогодні є одним з найбільш конкурентоспроможних форм виробництва енергії в Європі, – коментує Олівер Шефер, президент Європейської асоціації сонячної електричної промисловості Європи SolarPower Europe.
За даними SolarPower Europe в минулому році виробництво енергії з сонячних елементів покрило 4 відсотки попиту на енергоносії в Європі. Найбільшу питому вагу в цьому відношенні в національних енергетичних систем, на рівні 7-8 відсотків, мали італійці, греки та німці, і вище середнього були показники в болгар. Більше 3 відсотків попит а покрили бельгійці, чехи і іспанці.
У минулому році в Європі було введено в експлуатацію сонячних електростанцій загальною потужністю близько 8 ГВт. Цей результат вище на 15 відсотків. ніж в 2014 році, коли були завершені установки електростанцій загальною потужністю 6,95 ГВт.
Найбільша частка встановленого потенціалу в минулому році була досягнута англійцями, німцями і французами. Останні почав і будівництво найбільшої фотоелектричної ферми на європейському континенті. Потужність електростанції в Cestas біля Бордо буде до 300 МВт.
Проте, Європа все більше і більше відстає від ринків сонячної енергетики в Китаї, Японії і США, а незабаром, ймовірно, також від ринків в Індії. У Китаї в 2015 році встановили майже в два рази більше потужність сонячних електростанцій, ніж у всій Європі і китайці попереду німців з точки зору загальної потужності сонячних електростанцій (більш ніж 50 ГВт в порівнянні з менш ніж 40 ГВт).
– Європа була колись колискою сонячної енергетики, але тепер відстає. У нинішніх умовах, при гарантованих тарифах, ми повинні забезпечити належну форму енергетичного ринку і хороші, довгострокові сигнали для інвесторів. Ми очікуємо, що майбутня реформа енергетичного ринку Європейської Комісії та Директиви RES проложать шлях, щоб досягти такий рівень в 200 ГВт – говорить Джеймс Уотсон, генеральний директор компанії SolarPower Europe.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.