Повітряні кулі для отримання енергії, або чим вище, тим краще

0
273


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

NextPV – лабораторія, де об’єднаними зусиллями вчені з Франції і Японії працюють над створенням технології використання енергії сонця. Дане рішення повинно мати всі можливості для подолання різних обмежень сонячного масиву, розташованого на землі.
Варто відзначити, що сонячна енергія володіє значним потенціалом і за багатьма прогнозами саме вона може стати важливим елементом «зеленої» енергетики. Причому це пошириться і на промислові підприємства, і на домогосподарства.
Проте, нинішні панелі мають ряд недоліків, які обмежують сфери їх застосування:

  • дорогі сонячні батареї;
  • треба зберігати енергію у вечірній час доби;
  • слабка продуктивність в похмурі дні.

У зв’язку з цим команда NextPV розробила сонячну повітряну кулю, а точніше її проекцію. Така куля може стати вирішенням всіх проблем. Чому? Тому що вона одночасно використовує і сонячне світло для створення енергії, і виробляє водень, який дає шанс зберегти накопичену енергію.
Дослідники вважають, що такий вид сонячних панелей, що розташовується над хмарами, може збільшити ресурс в кілька разів. Пояснюється це просто: наземні обмеження у вигляді хмар усуваються. Таким чином, у фотоелектричних елементів є нічим не обмежений доступ до сонячного світла, який на певній висоті постійний у денний час. Відмінний варіант розташування – 20 кілометрів над хмарним покривом. На такій висоті випромінювання від сонця пряме і коли небо втрачає синяву, освітлення стає ще інтенсивніше.
Великою перевагою є той факт, що енергія може здійснюватися цілодобово.
Водень тут також грає не останнє значення. Його впровадження дозволяє зберігати накопичену енергію, а також дає можливість утримувати кулі в повітрі. Звідси можна припустити, що система дуже ефективна.
На даний момент, технологія з кулями від NextPV – це лише концепт. В подальшому буде створювати реальний прототип, який можна буде перевірити на практиці. Звичайно, можуть виникнути проблеми, але адже будь-який проект пов’язаний з труднощами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.