Процес функціонування одного з підприємств Полтавщини здійснюється завдяки енергії сонця

0
137


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Альтернативна енергетика довела на практиці свою ефективність та доцільність в різних масштабах, тому сфера її впровадження розширюється швидкими темпами. Українці гідно оцінили переваги використання сонячної енергії для різноманітних потреб, тому на даний момент з експлуатацією ВДЕ можна зустрітись у будь-якій галузі.

У місті Полтава одна з фірм, що надає охоронні послуги, починає перехід на альтернативні джерела енергії для забезпечення своїх потреб.

Представники компанії «Явір-2000» зазначають, що системи відеоспостереження, електричне живлення спеціальних замків та відкривання-закривання воріт забезпечується завдяки використанню енергії сонця. Окрім впровадження альтернативних установок, фірма також закупила сім електричних автівок для роботи.

Керівництво компанії-партнера по наданню охоронних послуг «ЕСКО-Лтава» взяло на перспективу впровадження новітніх технологій енергозабезпечення. Директор даної фірми Вірченко Артем зазначив, що приклад їхніх колег дуже наглядно продемонстрував очевидну вигоду застосування відновлювальних джерел у якості енергоресурсу. Також пан Артем зауважив, що встановлені сонячні панелі окупилися у фірмі «Явір-2000» трохи більше ніж за 1 рік, а це неймовірна економія для компанії.

Територія підприємства «Явір-2000» освітлюється завдяки світлодіодним ліхтарям. Потужність даних освітлювальних приладів становить 120 Вт. На ліхтарях зверху розташовані 3 сонячні панелі. Для автоматизованої роботи освітлення було також встановлено спеціальні контролери та акумулятори.

Світлодіодне освітлення у порівнянні з традиційними лампами споживає в 6-8 разів менше електроенергії.

Черговим кроком у переході на альтернативне енергозабезпечення компанії стало придбання електрокарів.

Зважаючи на вартість палива в Україні та світі, інноваційні автівки окупляться доволі швидко. Представники компанії-новатора зазначають, що їх електромобілі функціонують вдень, а вночі заряджаються у гаражі охоронної фірми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.