Проект вертикальної ферми Skyfarm

0
267


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Британська компанія Rogers Stirk Harbour + Partners представила проект вертикальної ферми, яка може стати потужною альтернативою традиційному землеробству.

Будова, яка має назву Skyfarm («Небесна ферма»), являє собою багатоповерховий гиперболоїдну споруда, в якій можна не тільки вирощувати рослини, але і виробляти енергію.

Архітектори запевняють, що будівля спокійно впишеться в міста, але при цьому підійде і для сільської місцевості з малим кількістю вільних ділянок або поганою якістю грунту.

«Небесна ферма» являє собою альтернативу звичайному землеробства. При цьому вежа може підтримувати і аэропонику, коли рослини вирощують без грунту, в туманній, багатої мінералами середовищі. Вежі підтримують навіть аквапонику, в якій рослини і риби розвиваються в одному середовищі.

На першому поверсі вежі можуть перебувати ринки і ресторани, а над ними розташуються виробничі потужності, резервуари і вітротурбіни.

Проект «Небесної ферми» стартував в 2014 р. після проведення Міланської виставки, темою якої було «Як прогодувати планету».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.