Протягом минулого року Чернігівська область заощадила близько 30 мільйонів гривень завдяки альтернативним джерелам теплозабезпечення

0
122


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Статистичні дані свідчать, що енергозберігаючі заходи допомогли заощадити протягом  2016 рок у більше 28 мільйонів гривень. Значну роль в такій економії обласного масштабу зіграв перехід на біологічне паливо.

Першим етапом впровадження енергозберігаючих технологій на Чернігівщині стала модернізація та проведення утеплюючи заходів в бюджетних установах.

Майже 30 відсотків будівель наразі знаходяться в процесі термомодернізації. Близько 8 відсотків бюджетних установ вже пройшли цей процес та вносять свій вклад в заощадження коштів міського бюджету.

Представники Чернігівської облдержадміністрації зазначають, що минулого року більше 60 будівель були модернізовані згідно з програмою енергозбереження. Першочергово в даних установах замінили віконні склопакети на металопластикові, провели роботи по утепленню фасадів будівлі та встановили нові двері.

Було проведено ряд заходів з реорганізації роботи сфери теплозабезпечення. Міські котельні було обладнано новітніми установками для подальшого обігріву за допомогою біологічного палива. Таким чином у межах області було значно зменшено кількість закупленого імпортного газу. Завдяки впровадженню програми енергоефективності, економія блакитного палива складає більше двох з половиною мільйонів кубічних метрів.

Працівники облдержадміністрації не зупинилися на утепленні приміщень та економії газу. Важливим досягненням у рамках програми є те, що близько 70 відсотків населених пунктів області обладнано енергозберігаючими лампами, що використані в якості вуличних освітлювальних приладів.

 

Представники Чернігівської ОДА стверджують, що за попередніми підрахунками завдяки модернізації освітлення у майбутньому можна заощадити 700 000 гривень впродовж року.

Облдержадміністрація активно підтримує впровадження енергоефективних технологій жителями області. Для стимулювання роботи житлово-комунальних об`єднань у напрямку енергозбереження, Чернігівська ОДА виділила два мільйони гривень з обласного бюджету на поточний рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.