Рекорд сонячної енергетики в США: 64 відсотків нових потужностей

0
205


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

GTM Research інформує, що в першому кварталі приріст потужностей сонячної енергетики склав 64 відсотків, прогнозується, що в США чекають цього року рекордні інвестиції в галузь  сонячної енергетики.

У першому кварталі цього року в США прибуло 1,665 ГВт систем сонячної енергетики. У наступних місяцях цей результат буде, напевно, значно кращим. Його поліпшення зроблять можливим кращі погодні умови, сприятливі  монтажу сонячних модулів.

Участь сонячної енергетики в новому, встановленому в першому кварталі цього року в енергетиці США потенціалі склала, як вже вище згадувалося, 64 відсотків. Участь вітроенергетики склала 33 відсотків. Для порівняння, за увесь 2015 р. участь сонячної енергетики в нових потужностях, встановлених в американській енергетиці минулого року, склала 30 відсотків, в 2014 і 2013 р. – по 27 відсотків.

На завершення першого кварталу потенціал сонячної енергетики в США виріс до 27,5 ГВт, що складає понад мільйон сонячних систем.

Американська консалтингова фірма GTM Research оцінює, що цього року потенціал сонячних електростанції в США виросте на 14,5 ГВт порівняно з 7,5 ГВт, встановлених минулого року.

Американці повинні обігнати цього року в потенціалі нових інсталяцій японців і конкуруватимуть за позиції глобального лідера в сонячній енергетиці з китайцями, які останнім часом прийняли на цей рік мету монтажу промислових систем сонячної енергетики із загальною потужністю 18,1 ГВт (розвиток малих дахових інсталяцій в Китаї не обмежуватиметься).

Розвиток американського ринку сонячної енергетики реалізовується за підтримки федеральних і регіональних заохочень. На федеральному рівні пропоновані податкові полегшення для інвесторів, а окремі штати США впроваджують між іншим системи net – meteringu.

Американський Конгрес в грудні 2015 р. прийняв регулювання, які фіксують утримання нинішнього рівня податкових пільг (30 відс.) до 2019 року, зменшення його до 26 відс. в 2020 році і 22 відс. в 2021 році, а в наступних роках утримання його на постійному рівні у розмірі 10 відс. Це повинно забезпечити подальший стійкий розвиток ринку сонячний енергетика – до час, в який американський галузь для швидкий розвиток в такий пільга не є вже потребує.

Завдяки динамічному розвитку галузі сонячної енергетики в США, працевлаштування в ній склало вже понад 200 тис. осіб, з чого близько 120 тис. – цеінсталятори.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.