Риби і молюски в ОАЕ виготовляють біопаливо

0
193


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

В Об’єднаних Арабських Еміратах почалася реалізація проекту  «Інтегрованої системи енергетики і сільського господарства на морській воді» (англійська назва «Integrated Seawater Energy and Agriculture System»).

Цей проект створений під керівництвом Інституту науки і технологій в Масдарі, фінансують його повідні світові компанії, лідери авіаційної промисловості.

За мету цього інноваційного  проекту постанавлено  розробку унікальних технологій для вирішення паливних проблем з використанням досягнень аквакультури. Зокрема, на такій аквафермі планують вирощувати рибу і молюсків. Великі рибні господарства, як відомо, в процесі роботи  виробляють великі обсяги відходів, які зазвичай викидаються в океан. Вчені пропонують використовувати такий побічний продукт життєдіяльності риб і молюсків  для вирощування галофітових ферм. При цьому наголошується, що галофіт демонструє високі показники приросту біомаси. Таким чином, його промислове використання представляє хорошу перспективу для авіаційної галузі, так оскільки можна переробляти на біопаливо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.